2752
2734
ی کم استراحت به خودت بده  خودتو درگیر این مفنگیا نکن  دیوانه ای مگه  ؟ شب راحت می‌ ...

خدایی اره اینام هست الان آزاددد هیچکسس کاری نداره بام ن دغدغه ای ن چیزی زندگیمم هیچ کمبودی نداره بابا و مامانمم عین دوتا دوست کنارمن پایه همه کارامن 

خوشی زده زیر دلم میخوام خودمو بدبخت کنم  

حالا پارسالم نامزد داشتم انگار یادم رفته چقد اذیت میکرد

خدایی اره اینام هست الان آزاددد هیچکسس کاری نداره بام ن دغدغه ای ن چیزی زندگیمم هیچ کمبودی نداره باب ...

خب پس لذت ببر از احوالاتت نری سمت این گاگول های دروغگو بوگندو ها

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلتت پره ازشوناا     ن نمیرم این حسم میپره خودش

چه پری هم من خودم یکبار عاشق شدم دهنم سرویس شد تا گذشت 

قشنگ به فنا رفتما 

دیگه بعد اون هرگز سراغ هیچ رابطه ای نرفتم تا وقت ازدواجم رسید ازدواج کردم 

2731
چه پری هم من خودم یکبار عاشق شدم دهنم سرویس شد تا گذشت  قشنگ به فنا رفتما  دیگه بعد اون ...

وای منم داغون شدم تا خودمو جمع و جور کردممم نابود شدم بخدا

منم منتظرم ادم درست خودش بیاد و بسازیم همه چیو باهم فقط امیدوارم مث نامزد قبلیم ادم مسخره و بی عرضه ای نباشه

وای منم داغون شدم تا خودمو جمع و جور کردممم نابود شدم بخدا منم منتظرم ادم درست خودش بیاد و بسازیم ه ...

درکت میکنم ولی تا جایی که میتونی وارد روابط سطحی نشو چون ما خیلی زود وابسته میشیم و گول میخوریم 

اصلا به نفعمون نمیتونه باشه 

بیشتر روی کار و هنر و خوش گذرانی وقت بزار 

فکر نکن چون همدم نداری از بقیه عقبی ،سه هیچ جلویی 

درکت میکنم ولی تا جایی که میتونی وارد روابط سطحی نشو چون ما خیلی زود وابسته میشیم و گول میخوریم  ...

ن هیچوقت دلم نمیخواست ضربه ببینم و همیشه محتاط بودم تا این ادم با هزار ادعا اومد تو زندگیم و زندگیمو خراب کرد 18 سالگیمو با درد شروع کردم

اره فعلا مشغول درسم تا ببینم خدا چی میخواد

تو چند سالته عزیزم؟

ن هیچوقت دلم نمیخواست ضربه ببینم و همیشه محتاط بودم تا این ادم با هزار ادعا اومد تو زندگیم و زندگیمو ...

عزیزم 🥺 تا شب هم برام بگی ذره به ذره احوالاتتو میفهمم چون با این همه ادعا به چوخ رفتم تو اون رابطه 

یعنی سر دشمن آدم هم نیاد 

من ۲۴سالمه 

عزیزم 🥺 تا شب هم برام بگی ذره به ذره احوالاتتو میفهمم چون با این همه ادعا به چوخ رفتم تو اون رابطه& ...

الهی قربون دل شکستت برم منن ایشالا خدا ی بهترشو برات  بیاره تو زندگیت ک ادممم باشههه

از من بزرگتری

الهی قربون دل شکستت برم منن ایشالا خدا ی بهترشو برات  بیاره تو زندگیت ک ادممم باشههه از من بزر ...

فداتشم قشنگم بمونی سلامت انشالله بهترین ها سهم خودت

من ازدواج کردم جوجه تازه بچه هام هم دوقلو هستند😍🥺💞

فداتشم قشنگم بمونی سلامت انشالله بهترین ها سهم خودت من ازدواج کردم جوجه تازه بچه هام هم دوقلو هستند ...

عههه خب خداروشکرر ک سر زندگیتی  

اوخی نازیییی خدا حفظشون کنه براتتت 

الان راضی از شوهرت این بهتره یا اون قبلی؟

ببخشید کنجکاو شدم

عههه خب خداروشکرر ک سر زندگیتی     اوخی نازیییی خدا حفظشون کنه براتتت  الان راضی از ...

عزیزمی فداتشم مرسی 

شوهرمو دوست دارم هیچی کم نداره از ظاهر و اخلاق و شغل و پول و....

اونو پسره را خیلی دوست داشتم مردم تا بیخیالش شدم 

گاهی هم دلم براش تنگ میشه 🥺

برادر یکی از کاربران همین‌جا هست 😂

عزیزم شکر خدا ک شوهرت خوبه کاربریشو بده جر بدم خواهرشو      

مرسی عزیزدلم 

خانواده خیلی خوب و متشخصی هستند 

خواهرش رفیقم بود یک عمر به واسطه‌ی دوستیمون عاشق برادرش شدم اونم پزشکی قبول شد رفت از ایران 🥺💔

کاربر آنالیزا نفهمه ها چیزی که هنوز از داداشش حرف میزنم 😐

2706