2737
2739
عنوان

سوتی سفر همدان ما🤣

119 بازدید | 2 پست

نامزد بودم که قرار شد همراه همسر جان بریم سفر به استان همدان

اونجا ما یه دوستایی داشتیم که برای جا و مکان مشکلی نداشتیم خونه این دوستمون تو روستا بود وقتی از دور بهش نگاه میکردیم انگار روی یه تپه ی خیییلی بلند بود

یه بار قرار شد با دوستامون بریم برا تفریح همدانو بگردیم که چون ماشین یکی بود و تعدادمون زیاد جلو همسرم نشست منم چون جا نبود عقب گفتن برو جلو بشین و دونفری رو صندلی جلو  نشستیم وچون تو فصل تابستون بود و هوا گرم شیشه ماشین هم پایین بود

مسیری که میرفتیم جاده خاکی بود و هنوز به جاده اصلی نرسیده بودیم برا همین ماشین با سرعت خیییلی کمی حرکت میکرد

چشمتون روز بد نبینه چند تا سگ 🦮🦮 تو جاده بودن که هرکدومشون اندازه قد یه آدم بالغ بودن خیییلی بزرگ بودن من که خیییییلی ترسیده بودم ترس تمام وجودمو گرفته بود هی زیر لب میگفتم الان میپره منو میگیره الان میپره منو میگیره اینقدددددر گفتم این جمله رو زیر لبم که از ترس تو ماشین دستمو دور کمر همسرم حلقه کردمو سرمو گذاشتم رو پاش فقط جیغ میکشیدم جیغ جیغ جیغ

بعد به خودم اومدم دیدم انگار سگی بهم حمله نکرده سر مو بالا کردم دیدم وسط جمع جلو همه همسرمو بغل کردمو حسابی آبروم رفته😢😢 همسرم دستاشو برده بالا که به همه اعلام کنه به خدا من بغلش نکردم حالا کل ماشین از خنده غشششش کرده بودنو صندلی ماشینو گاز میگرفتن از خنده

حالا من🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

همسری که دستاشو برده بود بالابه نشانه  بی تقصیر بودن🤷🤷

و اعضای دیگه ی ماشین🤣🤣🤣🤣

این صفحه در اختیار دو نفره صاحب اصلی یک ماما هستن منم دخترخالشون هستم 

چی می شد اونم نوازش می کرد و می گفت که نترس چیزی نیست

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
چی می شد اونم نوازش می کرد و می گفت که نترس چیزی نیست

بهش همیشه میگم میگه نه زشته 

این صفحه در اختیار دو نفره صاحب اصلی یک ماما هستن منم دخترخالشون هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.