2733
2739

آبی

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

حس شش نیستم همینجوری گفتم شرمنده🤦🏻‍♀️😅

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2731
2740
حس ششم چرته من اینقد تاپیک زدم که عشقم برمیگرده یا داره ازدواج میکنه گفتن ن ازدواجی درکار نیست تا ای ...

🥲

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
اگه شب بود احتمالا کمکت میکردم الان نمیتونم

عزیزم من اصلا خوب نیستم وگرنه مزاحمت نمیشدم میشه به من بگی امیرحسین برمیگرده ؟

حسش بهم چیه؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده

عزیزم جواب منم بده خواهشا هروقت که وقت داشتی،عشقم با همونی که رفته خاستگاریش ازدواجشش جور میشه؟؟؟؟؟ 

الان بگم شب جواب بدی؟

چمد سالگی ازدواج میکنم؟شغل و اخلاق و ظاهرش چطوره؟

خوشبحت میشم؟

رنگ لباست مشکی 

درسته

اینم بگو

چمد سالگی ازدواج میکنم؟شغل و اخلاق و ظاهرش چطوره؟

خوشبحت میشم؟

2706