2733
2739
عنوان

شوهرم فهمیدهبی بی چک مثبت شده با من حرف نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 65 پست
میگفتی دختر پسر بودن به تو ربط داره به من چه بی سوادددد هنوز هیچی معلوم نیس

احمقه قبل این هم باردار شدم اینقدر ناشکری کرد سقط شد

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وایییی بچه اوله و اینطوری دختر و پسر می‌کنه🤔

اره 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
بچه دیگه ای هم دارین؟ شوهرتون چند سالشونه؟

ندارم ۳۵

2740
بگو مگ مخوایی تو ب دنیاش بیاری چ حرفایی مزنه

از بس خسیسه بخاطر پول میگه 

به قرآن نمی‌خوام  ناخودآگاه شد بچه می‌خوام چیکار

جلوگیری میکردی خواهر 

الان اون بچه هم گناه داره 

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
2706