2737
2734
میدونی من خیلی جاها رفتم انصافا از نظر قیافه هیچ جا بهتر از ایران نیست واقعا پسرای ایرانی قیافه هاش ...

کاش اخلاق هاشونم شبیه قیافه هاشون بود 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
داستان قیافه نیست من یکی قیافه اش متوسطم باشه اوکی بودم بااینکه خودم بد نیستم  مشکل طرز فکراشو ...

لابد دایره روابط اجتماعیت خیلی محدوده بجز اطرافت و ندیدی الان خیلی وقته دوره بهادر خانی گذشته همسر من کنار منه همه جوره هوای من و داره مجردی همه جا میرم با دوستام مسافرت میرم هر کدوم که حالمون خوب بود اشپزی می‌کنه و خیلی چیزای دیگه که به ایرانی بودنشم ربطی نداره به انسانیت مربوطه 🌷

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته الان ب لطف اینستا یوتیوب و..... میتونی پسر خوب اروپایی امریکایی هر مدل دوست داری پیدا کنی فقط ...

عزیزم اونا هلاک دخترای ایرانی نیستن، نظر خوبی نسبت به شرقی ها مخصوصا ایرانی ها ندارن البته اصلا نمیدونن ایران کجاست با عراق اشتباه میگیرنش

2742
مگه الکیه هر کی از راه رسید مهاجرت کنه

خودم مهاجرت کردم و خیلی از دخترهای دانشجوی ایرانی را می بینم که با ملیت های مختلف اینجا ازدواج می کنند. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

حرف دل منو زدی لایک داری امیدوارم همه دخترای این طرز فکر دارن، زبان انگلیسیشون تقویت کنن،شوهر خارجی کنن پسرهای ایرانی بمونن تنها تا آدم بشن.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
من مردهای کشورهای دیگه رو ندیدم، اما مردهای ایرانی اکثرا تو محیط مردسالار و قوانینی که زن رو جزو امل ...

بعد یکسریی بدشون میاد میگی مردای ایرانی مناسب تشکیل خانواده تکیه کردن نیستن تو همین نی نی سایت کلی خانم شکست خورده هست و اکثرا زندگی ها شکست خورده هست پس دیگه میشه گفت ۸۰ تا۹۰ درصد ازدواج باهاشون احتمال شکست داره من ازهمینا میترسم ازاونورم مهاجرت سخته و تنها موندنم سخته واسه سن بالا تو خونه پدر و مادر ایرانی ک معمولا تو بزرگی اذیت میکننم سخته

عزیزم اونا هلاک دخترای ایرانی نیستن، نظر خوبی نسبت به شرقی ها مخصوصا ایرانی ها ندارن البته اصلا نمید ...

اتفاقا کاملا برعکسه

دخترای شرقی الان خیلی محبوبن

درصد ازدواج و کلا محبوبین دخترای ایرانی هم قشنگ ده برابره پسرای ایرانیه

2740
خودم مهاجرت کردم و خیلی از دخترهای دانشجوی ایرانی را می بینم که با ملیت های مختلف اینجا ازدواج می کن ...

ازه راه تحصیلی مهاجرت کردین؟ چی میخوندین؟ مدرک خاصی برا زبان گرفتین؟

2706