2737
2734

البته شوهر ندارم ولی خداییش خیلی حس خوبیه مثلا از همه جاریا خوشگل تر باشی یا موفق تر   

خسته نباشی واقعاااااا😂😂😂😂😂😂😂

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر از همه فامیل همسر سرتر باشی یعنی توی انتخاب همسر اشتباه کردی 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

مهم خوشبختی و دل خوشه

من جاریم اتفاقا خیلیم زشت و بد اخلاقه ولی انقد خوشبخته

البته خداروشکرا.کلی گفتم

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..
2740

نه

خودم معتقدم با کسایی باید فامیل شد که در سطح خودتن .

چون بالاتر باشی دیگه بد بودن اونا اذیتت میکنه و رفتارهایی میبینی که با فرهنگ خودت جور نیست

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
اگر از همه فامیل همسر سرتر باشی یعنی توی انتخاب همسر اشتباه کردی 

منظورش ظاهر و موفقیته عزیزم بین خانوما

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

برام پیش نیومده مجردم ولی پریروز رفته بودم یه جشنی با جمعیت زیاد همسن من بودن، بین همشون خدایی من سنگ تموم گذاشته بودم واسه لباس و اینا خیلییی ازم تعریف شد و یه جورایی واقعا من بهترین بودم نمیدونی چقدددد حسش خوب بوووود چقد به خودم میبالیدم💆🏻‍♀️😂 پس این یعنی بین خانواده شوهر خفنه باشی خیلی باحاله

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2706