2737
2734

والا سلیقه ها فرق داره

اینجا همه از باکارات میگن ولی حقیقت اینه ک خیلی عطر شیرین و گرمیه و بیشتر برای فصل های سرد سال مناسبه

اونتوس هم من اصلشو تا حالا بو نکردم ولی فیکش فقط بو الکل میده نه بهشت):

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا سلیقه ها فرق داره اینجا همه از باکارات میگن ولی حقیقت اینه ک خیلی عطر شیرین و گرمیه و بیشتر بر ...

تعریفات که زیاده و از حقیقت اگاهم اما من واقعا موندم برای امشب کدوم ادکلن بزنم در واقع انتخاب برام سخت شده

من هم ادکلن هم بادی اسپلش گرید اونتوس داشتم بوش به قول معروف بو بهشته 

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
تعریفات که زیاده و از حقیقت اگاهم اما من واقعا موندم برای امشب کدوم ادکلن بزنم در واقع انتخاب برام س ...

هر سه تا از ادکلن های معروف با بوی خوبن

دیگه بسته به سلیقه و انتخاب خودته

اگه مهمونی شلوغ و فضا بسته است عطرهای زیاد گرم یا پخش بوی بالا نزن

چون ادکلن فقط ب سلیقه خود آدم نیست و بعد نیم ساعت بوش واسه خودت عادی میشه اما ممکنه بقیه اذیت شن

بنظرم ملایم ترینشون رو بزن با توجه به اینکه اونتوس جز عطرهای خنکه بنظرم مناسب تره

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
هر سه تا از ادکلن های معروف با بوی خوبن دیگه بسته به سلیقه و انتخاب خودته اگه مهمونی شلوغ و فضا بس ...

اوکی مرسی از کمکت انشاالله همیشه شادی در خونت بزنه 

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
اوکی مرسی از کمکت انشاالله همیشه شادی در خونت بزنه 

ممنون عزیزم از دعای قشنگت  

همچنین♥️

2738