2733
2734

فکر میکنم خیلیا هم شنیدن. دخترا ۹۸ کیلو شده بودم این مدت البته قدم ۱۷۰ هست. رژیم گرفتم سه هفته ، کالری شماری کردم و چهار کیلو کم شدم الان ۹۴ هستم. 

از دیروز رژیم جنرال موتورز رو شروع کردم . رژیمش یک هفته ای هست یک شوک بدم به بدنم . خوندم که سه تا پنج کیلو بسته به بدن فرد وزن کم میشه. میخوام تستش کنم .نتیجه رو بهتون میگم در پایان هفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگیر

بعدش وزن برمیگرده 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2731
2738
بعدش اگر همین رژیم کالری شماری خودم رو ادامه بدم وزن برنمیگرده . اگر پرخوری کنیم آره درسته حرفت  ...

رژیم خوبیه برای شوک و پاکسازی و شروع رژیم اما نمیدونم چرا معده ی منو خیلی اذیت میکنه

من این رژیم رو گاهی میگیرم اما معدمو اذیت میکنه چون چند روز اولش ففط میوه و سبزیجاته

خب سبزیجات رو بپز مثل من. یا سوپ درست کن با سبزیجات یا مثلا میرزاقاسمی . البته بدون هیچ روغنی 

رژیم خوبیه برای شوک و پاکسازی و شروع رژیم اما نمیدونم چرا معده ی منو خیلی اذیت میکنه

قبلا گرفتی و چقدر کم کردی ؟ من هم قدیما میوه که میخوردم معدم درد میگرفت . تو این رژیمو دیگه نگیر .مضراتش برات بیشتره تا فوایدش 

2706