2737
2734
عنوان

این چشم ها به شما چی میگن؟؟📷📷

788 بازدید | 45 پست

از روی چشمام حدس بزنید چند سالمه 

چجور آدمی ام 

مود الانم چیه 

و....

خوشگلم یا زشتم

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگه خستم خوابم میاد 

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛

زیر ۳۰ تا ۲۵ 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2738

چشمات که خیلی قشنگه

حالا بقیشو نمیدونم

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم

۲۳سالته الان مود شیطونی و اینا داری 

ولی از رو ی جفت چشم چیبگیم خب😂اما چشمات قشنگن

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706