2733
2739

اصلا خوب و بد خودش نمیدونه هر چی بهش میگم بزرگ شدی نباید بین مامان بابا بخوابی کارت اشتباهه 

ولی حرفام هیچ تاثیری روش نمیزاره فقط گریه می‌کنه با داد جواب میده که تو چیکار داری 

من دوست دارم وسط بخوابم 

همینقدر بی ادبانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سالشه باهاش صحبت کنید خب 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740

بذار بخوابه دیگه چی میشه مگه

من خودمم اونجوری بودم

وقتی پیش مامان و بابام میخوابیدم حس آرامش داشتم

ولی تنهایی میترسیدم 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

دختر من مه گاهی اذیت میکنه نمیزاره کنار باباش باشم . شوهرم اینقدر سفت بغلش میکنه جاشم تنگ میکنیم بعد ناراحت میشه خلقش تنگ میشه پا میشه میره سرجاش . بعد ایراد که میگیره میگیم دیگه کنار بابا خوابیدن همینه

وا‌.خب حالا بخوابه بینتون مگ چیه؟! .بچتونه‌هاااا!!!‌. حالا دو دیقه عشق و معاشقه بازی نکنین چی مبشه م ...

متاسفانه درک صفر

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706