2737
2734
عنوان

به راهنماییتون نیاز دارم 😭

90 بازدید | 11 پست

بچها شوهرم یه رفیق داره آدمه خوبی نیست هرروز زنگ میزنه یه ساعت یا بیشتر حرف میزنن ما تو دوران عقدیم بعضی شبا که باهم میریم بیرون باهم وقت بگذرونیم دوستش زنگ میزنه یه ساعت تلفنی حرف میزنن حرفای چرت و پرت منم منتظر نشستم دیشب که بهش گفتم من مشکل دارم با این قضیه وقتی تنهایی دوستت زنگ‌ بزنه دعوا راه انداخت و گفت فضولی نکن دخالت نکن من دلم میخواد با دوستم حرف بزنم دلمم میخواد همین موقعا حرف بزنم به من چه که منتظری خیلی از نظراشم رو شوهرم تاثیر میذاره چیکار کنم رابطشون قطع بشه یا کم بشه بعضی وقتام خیلی وقت پشت خطم جواب نمیده با همون دوستش حرف میزنه دیگه خسته شدم براش مهم نیست که من دارم اذیت میشم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بده این موضوع

باید با بزرگترا یا تراپیست در میون بذاری

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2731

وا ، الان اینجوری میکنه بعدا میخاد چیکار کنه 😐

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  

وقتی شوهرت آرومه و می‌دونی شرایطش اوکیه از شرایط اوکی منظورم اینه خسته نیست پر انرژی یکم تحویلش بگیر 😉 بشین همینا رو منطقی بهش بگو 

بگو نمیخام قط رابطه کنی ولی بیشتر وقت تو بده به من بعد کم کم تموم میشه با حرف حل میشه (:

دیشبم سرکار بود بهش گفتم پیش دوستامم بیا دنبالم باهم بریم خونه پیتزا خریده بودم دلم نیومد تنها بخورم اوردم باهم بخوریم داشت با همون دوستش حرف میزد میگفت پیتزا رو بیار بهش گفتم هرموقع قطع کردی یجا وایسا باهم بخوریم آخر شب بهش گفتم میگفت من نمیخواستم باهات حرف بزنم فقط خواستم ببرمت خونتون تو فهم و شعور نداری نمیفهمی واقعا دلم شکست من خیلی بهش اهمیت میدم ولی بعضی وقتا سر چیزای کوچیک حاضر نیست بخاطر من کاری کنه 

2738

مردا وقتی عقد میکنن خرشون از پل میگذره ای رفتارا میکنن 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
چ بد ک اینجوری بهت بی احترامی کرد یعنی براش مهم نیستی شایدم تو بد گفتی بهش ها؟

نه اتفاقا من آدمی نیستم که صدامو ببرم بالا یا بد حرف بزنم و دعوا کنم همیشه سعی میکنم آروم و منطقی بهش بگم ولی قاطی میکنه اهمیت نمیده به حرفام

وقتی شوهرت آرومه و می‌دونی شرایطش اوکیه از شرایط اوکی منظورم اینه خسته نیست پر انرژی یکم تحویلش بگیر ...

چندین بار بهش گفتم ولی بازم کار خودشو میکنه بعضی وقتا با خودم میگم اگه من اهمیت داشتم حاضر بود بخاطرمن یکم تغییر بده شرایطو