2737
2734
عنوان

تجربه من از بی بی چک مدیکور

78 بازدید | 17 پست

من تو تشخیص بی بی چک خیلی دقیقم،کوچیکترین هاله محو رو هم متوجه میشم‌.۴سال پیش ب چند نفر از فامیل و دوستان با اطمینان بی بی چک مدیکور رو پیشنهاد کردم.یک هفته قبل از تاخیر با تیتر های پایین هم جواب میداد و اوکی بود.تا اینکه چند وقت پیش دوستم میخواست تست بزنه و من گفتم مدیکور بخره بعد ک آورد تا کلا عوض شده و دقیقا نواریش رو گذاشتن تو کاست در حالی ک قبلا دومدل نواری و قطره چکونی داشتن.نواری هاش کلی مثبت کاذب داشت و قطره چکونیش خیلی دقیق و متفاوت با الان.برابری میکرد با مدل آزمایشگاهی(بتا معمولی ک فقط مثبت منفی رو میگه).خلاصه برا دوستم ی هاله خیلی کمرنگ انداخت در حالی ک تیتر۱۵۰۰بود و برام خیلی عجیب بود ک اینهمه داغون شده کیفیت این بی بی چک.و ب هیچ عنوان ی هفته قبل از تاخیر هم نزنید ک جواب نمی‌ده.توصیه میکنم کلا از این مارک استفاده نکنید ک استرس بگیرید با منفی کاذب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوروز دیگه موعدمه از تموم شدن پریود قبلیم اقدام داشتم تا یه روز بعده تخمک گذاری ی مدیکور نواری ی ...

خیلی زوده گلم.فقط یک هفته بعد از تاخیر برو بتا بده.بخدا استرس سمه،و این پیگیری های زود هنگام استرس رو بیشتر میکنه

2731
علائمم فقط اینه ک ترشح سفید زیاد دارم ولی کشدار نیستن سفتن و اینکه هرماه ی هفته قبل پری سینه درد میگ ...

برا منم علائم پری نبود.من خواب آلود و خسته بودم همش.و کمر درد داشتم دو سه روز مونده ب موعد 

2740
برا منم علائم پری نبود.من خواب آلود و خسته بودم همش.و کمر درد داشتم دو سه روز مونده ب موعد 

وایی دقیقن منم خیلی خاب الود شدم من اگه قبلن تا ۱۲ میخابیدم مثلن شب ساعت ۲و ۳بزور خابم میبرد

ولی الان تا ۱۱میخابم بعدازظهرم میخابم شبم ۱و۲خابم میبره

کلن خابم😂

منم امروز روز موعدم بود بی بیچک مدیکور زدم هاله کم رنگ داره عکسشو بفرستم میتونید تشخیص بدین؟

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
منم امروز روز موعدم بود بی بیچک مدیکور زدم هاله کم رنگ داره عکسشو بفرستم میتونید تشخیص بدین؟

لطفا آزمایش نرو تا بعد از۱۰روز تاخیر

اگه بری احتیاج ب تکرار باشه خوب نیست خودش،خون رقیق میشه.سیکلت چندروزه است؟

لطفا آزمایش نرو تا بعد از۱۰روز تاخیر اگه بری احتیاج ب تکرار باشه خوب نیست خودش،خون رقیق میشه.سیکلت ...

۳۳روزست

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
2706