2733
2739
عنوان

از درس فراری شدم

115 بازدید | 17 پست

قبلا روزایی که میرفتم مدرسه روزی 8 ساعت میخوندم.روزای تعطیل و امتحانات 14 ساعت.مجازی که شدیم یکم تنبل شدم با این که عاشق درس خوندن بودم.

بعدم پشت کنکور موندن و خلاصه 20 سالم شد و کنکور امسالم هیچی نخوندم.

گفتم حداقل 2 هفته مونده ترمیم معدل رو خوب بدم ولی حوصله درسارو ندارم.

انگار مخم نمیکشه از بس نخوندم.

نمیدونم چه مرگمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بقیه خبر دارن که درس میخونی و میخوای کدوم رشته بری به احتمال زیاد یه انرژی فوق سنگین روته و از انرژیت تغذیه میشه 

هر روز هر بار که دلت خواست این جمله رو بگو :((من انرژی های خودم رو از هر شخص ، موقعیت ، مکان ، زمان به خودم صدا میزنم و انرژی من در بهترین حالت به خودم برمیگرده و من مقاومت خودم رو نسبت به این انرژی ها رها میکنم. ))

برای همه جواب میده 

حتی اگه حس می‌کنی یه شخص خاصی از انرژیت تغذیه می‌کنه اسمشو بیار 

منم دعا کن :) 💕

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
2742
2738
عزیزم یعنی چجوری از انرژیم تغذیه میکنه ؟؟

گلم مثلا تو وقتی میای حسرت زندگی بقیه رو میخوری که بقیه درس چی میخونن و تو عقب موندی یا نه. 

یا حتی به شدت زیاد دنبال یه پسر میوفتی که توجه ش رو جلب کنی اون پسر هی ازت دور تر میشه چون انرژیت می‌ره براش اونم نبودتو نمی‌فهمه 

یا هر موقعیتی که زیادی خون دل میخوری براش 

یا مثلا میشینی غصه ی گذشتتو میخوری 

همش انرژیت می‌ره 

انرژی هم بره آدم از کار و زندگی میوفته 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
2706