2733
2734
عنوان

اصلا فراموش شد؟؟؟

47 بازدید | 8 پست

ادمی که چند سال با هم بودید 

عاشق هم بودید

ولی اون شما رو رها کرد 

تونستید فراموشش کنید؟

اصلا میشه؟؟

روزی برسه که من نهایتا ماهی یکبار بهش فکر کنم؟

میشه بهش فکر کنم و قلبم نسوزه 

میشه بهش فکر کنم و اون سالا یادم نیاد؟

فراموش نه ولی عادی گیشه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

مییشه

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه واقعا؟

اره میشه

چرا نشه 

هیلی برات عادی میشه خیلی 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
کی؟

یکسال طول میکشه 

خودتم باید  مشغول کنی  درس کار هرچیزیکه اونو به یاد تو میاره از جلو جشمت دور کن مخصوصا کلیپ غمگین  اهنگ وووو 

2738