2737
2734

دوستان اجداد پدری من دورگه ی روس و نخجوان آذربایجان بودن منظوزم شوروی هس . طبق  اسنادی که وجود داره حتی نام فامیلی   اصلی مون هم مال اونجاس که پدر پدربزرگم تغییر داده و فامیلی ایرانی گذاشته از یه سریا شنیدم اگه بتونی اثبات کنی که اجدادت مهاجر بودن میتونی اقامت بگیری . اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدایا تو از اجداد هم شانس نیووردی اخه برا چی اومدن ایران این همههههه کشور اصن چرا نموندن کشور خودشون 🤣🤣🤣🤣

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

اقوامتون اونجا هستن ؟ 

اگه هستن خب خیلی راحت تر بدون اثبات دعوت نامه بفرستن کاراتون رو انجام بدین تمکن مالی بگیرید اقامت دائم میدن ولی خب خیلی سطح رفاهش بالا نیستا! خانواده پدری منم روسیه هستن و خیلی ساله اونجا زندگی میکنن ولی نمی ارزه برای روسیه تمکن مالی بگیری البته باز هم تصمیم با خودتونه 

2740
خدایا تو از اجداد هم شانس نیووردی اخه برا چی اومدن ایران این همههههه کشور اصن چرا نموندن کشور خودشون ...

جد من زده سفیر کبیر روسیه کشته بعد امده حرم پناه گرفته

الان برم اثبات کنم احتمالا بگیرنم😂😂😂

فعلا امضا ندارم

من هم پدر بزرگم روس بوده حتی مادرم هم بلده صحبت کنه

ببین یه آزمایش ژنتیک هست که میدی مشخص میکنه توالی دی ان ای شما مال کدوم منطقه هست و حتی خویشاوندان تا چندین نسل رو هم که این آزمایش رو دادن بهتون معرفی میکنه

باید بری روسیه یا آذربایجان این تست رو بدی تا اونجا که من میدونم اما در مورد اقامت مطمئن نیستم هرچند اقامت روسیه خاکی نیست و فقط به خون روس هست

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

باید از وکیلی که تو کارای مهاجرت فعالیت داره مشاوره بگیری آره ثابت کنی هم بهت اقامت میدن هم شناسنامه و مدارک اونجا اقوام ما اجدادش مال کشور عراق بود این کارو کرد الان اقامت اونجارو داره همون جام شاغل و ازدواج کرد ماشاالله بهترین زندگی براش رقم خورد تو ایران نون شبشم نداشت

2706