2733
2739
عنوان

مادرای بچه داربیان لطفا

40 بازدید | 5 پست

خیلی دلم میخاد بچه بیارم

۲۴سالمه

دوساله ازدواج کردم

دلم میخاد دیگ بچه بیارم

اما چن تا چیزن ک جلومو میگیرن

یکی زایمانش برام سنگینه

دو من سالن دارم تکلیف سالن قراره چی بشه؟؟

سه هم سنای من هنو ازدواجم نکردن میترسم بیارم حسرت بکشم

ازطرفی چون ریزه میزم و خیلی شوخو اینام همه منو بچه میدونن میترسم مسخره بشم😂

دیگ نمیدونم چکارکنم

بعد اها حس میکنم دلم برا دونفره هامون شدید تنگ شه

هروقت از تنهایی خسته شدی و حس کردی نیاز داری شبا نخوابی و از بی خوابی گریه کنی و ی حموم نتونی بری بچه بیار

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

عجله نکنید

درست ترین زمان برای بارداری وقتیه ک خودت و همسرت حس کنین الان دیگ وقتشه

این ی تصمیم مشترکه پس تا وقتی مطمین نشدی از اینک زمینه رشدو پرورش ی کودک رو دارین ذهنت رو درگیرش نکن

فعلا هم ب تفریحات دونفره و علایق شخصی تون برسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ دونفره ای بعد بچه دیگه من دونفره یادم نیومد  

منم همسن توام والا بلا همین الان عصابم نمیکشه یکمم سنم بالا بره  ک دیگه اصلا نمیتونم

زایمان چرا برات سنگینه میترسی؟

سالنتو جم کن بعدا بچه بزرگ شد دوباره سالن بزن

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2731

عزیزم سنت خیلی سن مناسبیه،کار سالن هم باید یه مدت فقط نظارت کنی وبقیه جات کارکنن(آدم کاربلد)وقت برای کارهمیشه هست ولی بچه اوردن نه...سن...شرایط جسمی بدن.... اگه از نظر مالی ورابطه باشوهرت اکی هستین زودتربیار.بقیه دلیلاتم ردگزینس ومهم نیستن...شیوه ی زندگی شما با دوستات عوض شده چون شما متاهل بودن رو انتخاب کردی...منم ریزه میزه هستم دوتا هم بچه دارم دوستامم مجردن نه همو مسخره میکنیم نه هیچی هنوزم باهم ارتباط هرچندتلفنی داریم... 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

زندگی صددرصد تغییر میکنه یعنی نه اینکه همه چی تعطیل بشه تغییر میکنه. اینهمه مادر شاغل هست خب. شماهم سازگار میشید. زایمان سنگین نیست چون تاحالا تجربه نداشتی این حسته وگرنه غریزه و روند بدنه  هرچقدر سخت

و دونفره هاتون خب اینهمه مادر پدر ک چندتا فرزند دارند یعنی هیچ وقت دونفری ندارند؟مثل قبل نمیشه ولی عشق و محبت بین زن وشوهر ب خودشون ربط داره

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)