2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این انتخاب و ترجیح شخصی من هست  پزشکی

سلام خانم دکتر خوبید؟نی نیتون خوبه؟

شما خودتون پشت کنکور موندید؟میگن پزشکی خیلی سخته بعد اینکه میری دانشگاه خیلی پشیمون میشی شما این حسو تجربه کردید؟

واااااا هیچی دزدی

تو همه تاگیکی یه چیزی میگی ک دعوا کنی

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
خانواده می‌گن پزشکی، خودم نظرم به فرهنگیانه

سبک سنگین کن 

فرهنگیان از همون سال اول حقوق داره معلمی صبح تا ظهره باید با بچه مردم در ارتباط باشی توانایی هاتو بسنج

پزشکی باید هفت سال درس بخونی بدون حقوق و درس های سنگین اما بعدش برای تخصص درآمد زیاده جایگاه اجتماعی اش بالاست کارت سنگینه همش تو بیمارستان 

نظرتو برا خودت نگهدار من شوخی کردم دعوا هم بخام کنم تو دعوانکن با من ریپلی هم نکن اصلا نمیخام باه ...

من نیست ک عاشق اینم باهات هم کلام بشم

یکی تاپییک زد درباره حجاب چیز بدیم نگفت زارتی اومدی شر به پا کردی

منم نمیخونم ریپلایاتو☺️😂

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
مشکل این‌جاست به زیست علاقه ندارم :(

زیست اصل کاریه ک

تازه اونی ک علاقه داره و میخونه هم احتمال داره قبول نشه

سلام خانم دکتر خوبید؟نی نیتون خوبه؟ شما خودتون پشت کنکور موندید؟میگن پزشکی خیلی سخته بعد اینکه میری ...

سلام عزیزم

برقرار باشید 🌹 خداروشکر سلامت هستش ، ممنون

نه ، سال اول کنکور با رتبه ۱۱۰ قبول شدم 

از سه سال قبل تابستون ها می‌خوندم و پایه م خیللی بوی بود و خیلی خوب برای کنکور آماده بودم 

اونقدر همه حتی پزشک ها راجع بهش گفتن که نمیتونم الکی بگم آسونه تا نا امید نشید 

باید بگم بله واقعا خیلی سخته !! 

من پشیمون نشدم اما توی همون  دوره علوم پایه با خودم گفتم اگر هفت سال از خواب و خوراک و خوشی نزنی پزشک شدن رو بیخیال شو 

و سفت و سخت چسبیدم به درس و استعداد درخشان بودم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706