2733
2734
۱سال و دو سه ماه اینا میشه فک کنم دقیق حساب نکردم 

عزیزم دخترتون طبیعی زایمان کردی؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من بچه اولمه تا چهار ماهگی اینجوری بودم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال همونه. منم پسرم دیونمون کرده به تازگی تشخیص اوتیسم گرفته هنوز حرفم نمیزنه. روانم نابوده. بدنم کش ...

الهی بمیرم ایشالا به زودی خوب میشه پسرت و به شادی و سلامتی زایمان میکنی 

2731

من پسرمو که حامله شدم، ناخواسته نبود، ولی اینقدر حالم بد بود که هیچ حسی بهش نداشتم. ولی بعد از سزارین وقتی که آوردنش و دیدمش، با همون نگاه اول چنان مهرش به دلم افتاد که خدا میدونه. الانم شش سالشه و تموم دنیامه. دومی رو هم باردارم، ولی هیچ حسی ندارم، اما نگران نیستم. ان شاءالله که خدا مهر اونم تو دلم بندازه

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
بارداری یا زایمان کردی عزیزم

باردار🤷🏻‍♀️

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
نه عزیزم سزارین

جآری من میگفت بچه اولم چون سنم کم بود و خیلیم بچه شری بود حتی یکی دوماه بعد تولدم حس خاصی نداشتم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
وااااای خدایا صبرررررر اصلا نمیتونم دلداری بدم کارتون ساخته ستتتتت. این یدونه ی من منو دیوانه کردههه ...

برا منم دیوونه کرده چنیدن ماه شبا کلا نخوابید الان بهتر شده یکم خداروشکر

الهی بمیرم ایشالا به زودی خوب میشه پسرت و به شادی و سلامتی زایمان میکنی 

ممنون عزیزم. دلم خیلی گرفته اول خوشحال شدم بچم دختره گفتم یه پسر و یه دختر دارم. پسرم اينجوری شد دیگه هیچ حسی به زندگی ندارم😣

ببین به خاطر اینکه هنوز واقعاً آمادگی پذیرش شرایط بچه جدید را نداشته و خیلی زود واقعاً اقدام کردی به بارداری یا خیلی زود ناخواسته باردار شدی امیدوارم که فقط افسردگی بعد از زایمان نگیری با این احساسی که الان داری سعی کن از الان به فکر باشی و جلوشو بگیری

عزیزم مبارکه

بخدا ک شرایط شما آرزوی خیلیوهاس

من ی دوستی دادم

ی پسر داشت

هنوز ی سال نشده ناخواسته بازدار شد

دختر ش عم الان ۴ سالشه

من با یکی فقط می نالم 

اون بچه هاش باهم سرگرم آن

اینقدررررررر دلم میخواست منم اینجور بودم 

دوتا بچه ش رو دارهه

هم‌پسر هم دختر 

بچه هاش باهم اوکی آن