2733
2739
عنوان

چطوری درس بخونم ؟؟

80 بازدید | 6 پست

چند وقت دیگه دانشگاه شروع میشه من تازه می‌خوام برم 

اما اصلا انگیزه ندارم برای درس خوندن 

خیلی دوست دارم درس بخونم ولی حوصله ندارم 

شما ها چطوری درس میخونین 

یه افسانه ای هست که میگه کویر، جنگلی بود که به بارون گفت دوست دارم ...

به زور

به اشک 

به ناله

همین یکشنبه میانترم دارم ولی چسبیدم به این سایت لعنتی

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این سوالو از کسایی می‌پرسی که از خودت بدترن

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
2731