2733
2734

به این زندگی چی میگن؟ چه نیرویی باعث این همه اتفاق بد میشه؟ همیشه حس بیماری حس خستگی شبا کابوس روزا سرشار ناامیدی وسایل خونه همیشه خراب میشن. همیشه دتو زندگی در حال عقب افتادن شدید از بقیه بودیم. چیزای با ارزشو گم میکنیم یا خراب میکنیم. پولامون حروم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من 🖐 راه حل نجات پیدا کردی خبرم بده

مرگ🥺دور از جان شما البته. من الان فقط به مرگ فکر میکنم.  یخچالمون صدای ناجوری میده انگارداره به فنا میره.  لباسشوییمون خراب شده برای بار صدم چایسازمون هزار دفه کلید براش خریدیم اخر کلیدش میسوزه پنکه مون الان تعمیرگاس همیشه پایه ش میشکنه

منم هستم اما مجبورم باهاش کنار بیام 

از یه جایی به بعد دیگه نمیشه حتی کنار هم اومد چون وسیله ای نمونده برات تا زندگی کنی پولی نمونده تا بدی تعمیرکار  اعصاب و توانی برات نمونده  

مرگ🥺دور از جان شما البته. من الان فقط به مرگ فکر میکنم.  یخچالمون صدای ناجوری میده انگارداره ب ...

درکت میکنم با تمام وجود

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍

یه تجربه جالب که من دارم، اینه که مهمترین و بهترین هدیه های زندگیم از طرف خداوند ، توی همون دوران سخت بوده. یعنی زندگی داغون، همون موقع خدا بهم بچه مو داد.‌

حالا قبل و بعد داغونی، همه چی ردیف بود اما ازون نعمت خبری نبود. 

توی همون داغونی که همش بدبختی می کشیدم، دو سه تا چیز اساسی نصیبم شد. 😌شکر خدا. 

ا

2706