2737
2734

سلام وقت بخیر دوستان من الان هجده سالمه وساکن روستاهستم وقتی چهارده ساله بودم اولین خواستگارمو داشتم مادرپدرم انقدر نادون بودن که میخواستن منو بااون سن کم شوهر بدن اونم به کی ؟ به یه چوپان فک میکردن اگه ازدواج نکنم رودستشون میمونم درصورتی که من هنوز عروسک بازی میکردمو از اون طرف شاگرد اول مدرسه بودم نمونه درس میخوندم نمیدونم چطور دلشون اومده بود ولی ...ادامشو مینویسم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب سریع بنویسید اسی

لطفا یک صلوات برای شفای تمامی بیماران و فرد مدنظرم بفرستین و حاجتم ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2731

لطفا یه نفر لایک کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

گیر نیوفتاد بچه ها هرچند کارش خیلی بد بود درصورتی که گیر میوفتاد حکمش سنگسار بود ولی گیر نیوفتاد بابام انقدر ناراحت بود که گریه میکرد زن عموم تو سرش میزد همون موقع بابام گفت من دختر به چوپون نمیدم من اونموقع انقدر استرس داشتم و از این اجبار گریه کرده بودم و سکسکه میکردم که باقرص آرامبخش خوابوندنم 

2740

اون قضیه تموم شد من به درسم ادامه دادم کنکورمو به نسبت خوب دادم الان احتمالا قبول شم اون آقا ازدواج کرد ولی ..... به خاطر اخلاق مزخرفش زنش ازش طلاق گرفت و ... اون اتفاقی که اونشب افتاد برای کل خانواده شد یه خاطره تلخ ولی زندگی و آینده منو نجات داد همیشه خداروشکر میکنن بابت این محبتش شاید ما حکمت خیلی کارارو تو اون بحظه ندونیم ولی بعدش متوجه بشیم پس هیچوقت از رحمت خدا ناامید نشید دوستان 

2706