2737
2734

دیشب یکی بع بچه هام گفت پدر مرده ...

الان بیدار شدیم صبحانه نداریم بخوریم بچه هام گرسنه

خیلی غم و غصه دارم دوست دارم برم از این شهر این دنیا 

یه چیزی بگید آروم شم دارم دق میکنم

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
پدر بچه هات کجاست؟چرا بهش نمیگی بره دهن یارو پر خون کنه....

خداروشکر نفهمید یارو این حرفوزد بهمون وگرنه تیکه پاره میکرد 

منه بدبخت مثلا مهمونشون بودم خاک تو سرم ۰۰

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
خداروشکر نفهمید یارو این حرفوزد بهمون وگرنه تیکه پاره میکرد  منه بدبخت مثلا مهمونشون بودم خاک ...

خب پس .تقصیر خودته....بجای اینکه از بچه هات دفاع کنی...به خودت به طرف بتوپی.یا به پدرشون بگی....خوشحالی ک شوهرت نفهمیده.... مطمئن باش.اون طرف وقتی دخترات بزرگ شدن.بازم حرفشو تکرار میکنه

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

غصه نخور عزیزم 

بعضی ها ادب و شعور ندارن 

منم دیشب خیر سرم با خانواده ام رفتیم رستوران 

بچم ۴ سالشه آهنگ تولد گذاشتن برای یکی دیگه بلند شد رقصید، یا هی وسط غذا پا می‌شد میرفت دور میزد میومد ، داداشم هی حرص میخورد هی میگفت بچه اتو بگیر 

من که ریختم تو خودم و از دیشب دارم حرص میخورم ولی کاش یه جو شعور داشتن بقیه که وقتی یه بچه ای پدر مادر داره نیاز نیست دستور بدن اصلا به تو چه ؟؟؟

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

ولی عجیبه ها یکی میلیاردر ه.خدا بهش بچه نمیده...یکی فقیر خدا بهش رحمتشو دوتا دوتا .میده....برو کمیته امداد.کمک بگیر....وقتی همسرت نمیتونه خوراکتون تامین کنه.بچه هات بد سرپرست حساب میشن....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2706