2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=337644184]خیلی تنهام یک کارا ک فکرشم نکنی[/QUOTEاخى😔 خدا كريمه اسى قسمتت اين بوده بعد از ...

ن بقران نیست خستم از بس سختی کشیدم دیگه نمیکشم بقران مگ چ گناهی کردم من تازه 20 سالمه اینقدر اذیتم میکنه هروقت بهش میگم مقلطه میکنه 

2731
[QUOTE=337644184]خیلی تنهام یک کارا ک فکرشم نکنی[/QUOTEاخى😔 خدا كريمه اسى قسمتت اين بوده بعد از ...

خیلی حالم بده خیلی بقران ب خاطر بچمه و گرن یک ثانیه هم تحملش نمیکردم چی بگم از لین همه بدبختیم به کی بگم دلم داره میترکه همش توقع همش توقع کی دل من براش مهمه

نمیتونم میدونم سر بچه دقم میده نمیتوتم ثانیه ای دوریشو تخمل کنم اگ نبینمش کلکم کندس و گرن صد سیاه نمیخامش خسته شدم 

اینقدر اذیتم اینقدر تحت فشارم که حدی نداره خدا میگم من ک عرضه ای ندارم چرا جونم رو نمیگیری راحتم کنی 

نمیخام نفس بکشم نمیخام این دنیارو کاش ی کاری میشد کرد ک انصراف بدی از این دنیا من نمیخام تو رو قران دعا کنین بمیرم بخدا من خستم

باید دو سه سال از رندگی بگذره. که ادامه زندگی قطعی بشه ،  بعد بچه دار شد . دیگه بچه دار شدی فعلا باید بسازی تا انشالله بچه بزرگ بشه . اون موقع میتونی بهتر تو روش وایسی 

2740
باید دو سه سال از رندگی بگذره. که ادامه زندگی قطعی بشه ،  بعد بچه دار شد . دیگه بچه دار شدی فعل ...

اره همینه میخام بچم بزرگ شه اون موقع شاید بهتر بتونم تصمیم بگیرم