2733
2734
عنوان

قیافه اول صبح ها!

181 بازدید | 11 پست

میگم شما هم اینجوری هستین صبح ها از خواب بیدار میشید از چهرتون خوشتون نیاد؟ من قیافه ام بد نیست کمی هم اضافه وزن دارم. دیشب دوش گرفتم خوابیدم. امروز صبح بیدار شدم از خودم وحشت کردم صورتم پف کرده موهای دکلره وز شده صورت رنگ پریده. 🫥🫥🫥🫥 سریع موهامو سشوار کردم یکم آرایش کردم . بعد ناامید شدم چرا بدون آرایش انقدر بی رنگ و رو هستم🤣🤣🤣🤣 شما چکار میکنید ؟ چجوری به خودتون میرسید؟ مردا یه دوش میگیرن ریش میزنن از این رو به اون رو میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم پوستم روشنه ابروهامم کم پشت و تقریبا روشن بود مژه هامم روشن صورتم بدون آرایش همیشه بیحال بود پارسال ابروهامو میکرو کردم یه بن مژه نسبتا ضخیم هم زدم الان خیلی چهره ام روح گربته قبلا بی روح بود راستی به همین علت هم موهامم روشن نمیکنم رنگشو به نظرم تیره خیلی بیشتر بهم میاد 

2740
بخدا راست میگم خیلی پوستم سرحال میشه چشامم پف پفی و کشیده فقط موهام وضعیتش خرابه سر صبح😂😂😂

پوست صبح ها براق و صاف تر میشه دقیقا. ولی من رنگ نور مهتابی میشم 😁 کم خون هم نیستم 

من صبح ها چون قندم و فشارم  تو خواب میفته رنگ و روم مثل گچه اول باید دوش بگیرم بعد هم یه مداد و رژ همین

این صفحه در اختیار دو نفره صاحب اصلی یک ماما هستن منم دخترخالشون هستم