2733
2734

سلام دوستان عزیز ❤️❤️🌱

امروز روز جمعه اس 

متعلق به صاحب الزمان عج ❣️🌱

❤️❤️السَّلاَمُ علیک یا صاحب الزمان عج الله ❤️❤️

برای ازدواج جوون ها میخام سوره طه بخونم 

هدیه میکنم به صاحب الزمان عج الله 

ان شاء الله همه جوون ها عاقبت بخیر بشن و یه بخت خوب نصیبشون بشه 

برا ازدواج و عاقبت بخیری داداش های منم دعا کنید 🙏❣️اسمشون علی و حسین

اسم خودتون یا هر کس اطرافتون هست رو بنویسین 

دوستاتون رو هم تگ کنید ❤️🙏

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بهاره 

زیبا 

باران

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

حکیمه هستم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2740

لطفا برا خواهر منم بخونید.

همین طور همه جوان ها.

انشالله برادر های شما هم گره از کارشون باز بشه.🌱

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
همش الکیه 😉

الکی باشه 

شما که اعتقاد و باور ندارید، تو همچین تاپیک هایی تشریف نیارین! 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
بهاره  زیبا  باران

چقدر اسم هایی که نوشتین خاص هستن. همشون تو یه خانواده. بنظرم خیلی زیباست این اسم ها کنار هم.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
چقدر اسم هایی که نوشتین خاص هستن. همشون تو یه خانواده. بنظرم خیلی زیباست این اسم ها کنار هم.

مرسی عزیزم 

بله همه یک خانواده ایم 

2706