2737
2739

الان این مرد دختردوسته یا پسر دوست ؟؟؟؟؟

قبل تعیین جنسیت دومی میگف دختر تنوع خوبه .

اینم بگم خواهرش دوتا بچه اولش دختر بوذ و بعد مجبور شد دوباره بچه دار بشه پسر بیاره دخترا اونو خیلی دوس داشت مادرم میگه از دلسوزیه چون خواهرشه

شوهرم یه بار گف دختر درو باز میکنه .یه بار گف تا دختردار نشم نمیتونم حس کنم پدرم

اما الان دومین بچه مون پسره بش گفتم حالا باز باید با سختی باردارشم دختر بیارم 

گف نه بابا نمیخواد دختر بلا ناجورسرش میارن. تو عروسیش باید هم دخترت بدی هم برقصی و فلان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راست میگفته...ولی خب دیگه نمیخاد بخاطر دختر سه تا بچه داشته باشه

اخه میگف بچه زیاد دوست دارم 

اصلا چار تا پنج تا

ولی بش گفتم تو حاملگی خیلی اذیتم سختمه

حالا بعذ دومین پسر برا دختر دوباره باید بچه دار شم 

گف نه بابا دختر بلا ب سرش میارن و چطور تو عروسیش هم برقصی خوشحال هم بدی ب یه مرد ببره

نه دیگه میگه دو تا بچه بسه . یعنی بخاطر دختر دار شدن نمیخواد سه تا بچه داشته باشه . درستم میگه بنظرم . من خودم دو تا دختر دارم . دوست داشتم دومی پسر بود ولی بعد که نشد دیگه برام مهم نیست و حاضر نیستم براس پسردار شدن درد سرهای بچه سوم رو بپذیرم و دو تا بچه بسه . 

نه دیگه میگه دو تا بچه بسه . یعنی بخاطر دختر دار شدن نمیخواد سه تا بچه داشته باشه . درستم میگه بنظرم ...

پنج شش تا میخواس

دیروز که گفتم تو بارداری خیلی اذیتم 

حالا برا دختر دوباره بچه بیارم 

گف نه بابا دختر بلا سرش میارن 

منم گفتم لابد حرف مادرم درست بوده میگف قبل تعیین جنسیت الکی بت میگه دختر دوست داره تا اگه دختر شد تو ناراحت نشی ولی همه مردا پسر دوست دارن

2740

یعنی این مردا هر کاری کنن که زنا ناراحت نشن باز از توش یه چیزی در میارین بلاخره هوای شمارو داره دیگه و بچه هاش هر چی باشن شاکر خداست و واسش عزیزن یکم فکرتون و بزرگ کنین واقعا چه فرقی میکنه مهم اینه ما به معنای واقعی انسانهای خوبی تحویل اجتماع بدیم بیخیال دختر 

نمیگه دختر دوس ندارم میگه جنسیت انقد ارزش نداره خودمونو بندازیم تو دردسر حالا که دومی پسره کنار اومده همه مردا دختراشونو دوس دارن ولی ته دلشون از دختر داشتن وحشت دارن یه دلسوزیه زیادی نسبت به دختر دارن با پسر خیالشون راحتتره 

پنج شش تا میخواس دیروز که گفتم تو بارداری خیلی اذیتم  حالا برا دختر دوباره بچه بیارم&nb ...

پنج شش تا حرفه . با همون بچه اول حساب کار دستش اومده که به این راحتیام نیست . حالا شاید پسرات بزرگ شدن بعدا خودش بهت پیشنهاد بچه سومو داد . از الان فکرتو مشغول نکن . 

خب حالا چه فرقی می‌کنه چه منظوره داشته از حرفش؟ از یه طرف میگی به خاطر خیانتاش میخوای مجلس ختم بگیر ...

ناراحت نیسم 

برام سواله ایا همه مردا پسز دوست دارن 

چون برادرم ناراحته بچه ش دختره

2706