2737
2739
عنوان

آیا مرد پاکدامن سالم هم وجود. داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 118 پست
اونا هم تو یه سنی دامن میپوشن    

😂😂😂👌

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه اینجا به کسی توهین نکنم  درخواست ندم.  و داخل تاپیک های نامربوط نرم  هیچ مشکلی ...

باش

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
من اگه اینجا به کسی توهین نکنم  درخواست ندم.  و داخل تاپیک های نامربوط نرم  هیچ مشکلی ...

حالا من شما رو نمیگما اما مثلا خانم میزنه خانم های متاهل بیاید یهو میبینی همه مردن همه هم درخواست دادن 

2742
بله درسته  همسر منم بواسطه شغلشون با خانما و آقایون کلا مردم سر و کار دارن  نگاه با چشم ...

درسته 

من هم دیدم خیلی کثیفه 

اما نگاه عادی هم زن رو ناراحت می کنه 

کاش دستور قرآن رو رعایت می کردیم که میگه به زنان و مردان بگو در مقابل نامحرم چشم ها را پایین بیندازند 

خیانت نکردن هرزنپریدن تعهد داشتن با یکی بودن  چشم چرون نبودن

آره هست. میدونم خیلیا دلشون از دست شوهراشون یا پدراشون پره و میگن همه ی مردا خیانتکارن ولی هستن مردایی که این مدلی ان. من اطرافم زیاد دیدم. اینجوری هم نیست که بگی هرز پریدن تو خبر نداری. اونایی که هرز پریدن رو خبر دارم. ولی بعضیاشون هم آدمهای درستی ان.

2738

بله هست

برادری دارم که ۲۰ سالشه

بدون چشم داشت هر کمکی بتونه به بقیه میکنه

هیچوقت تا الان با دختری در ارتباط نبوده نه اینکه نتونه نه میگه من وقتی فعلأ اونجوری که باید نمیتونم تامینش کنم الکی برای چی وابسته خودم کنم؟

ماه محرم بود رفته بود هیئت ، توی کوچمون یه دختر هست ۱۶ سالشه از داداشم خوشش میاد تابلوعه ، داداشم بدو بدو اومد بهمون گفت چفیه منو بدید بپیچم دور سر و صورتم گفتیم برای چی؟ گفت اون دختر منو نبینه هی میفته دنبالم همه فهمیدن این از من خوشش میاد 😂 دخترای محلمون با اسم صداش میکنن هر کی هر کاری داشته باشه به داداشم میگه مثل تعمیر باند و تلویزیون و اینا

دانشجو هم هست حسابداری میخونه ، هرروز یه مدل لباس میپوشه میره دانشگاه ، چند وقت پیش میگفت چندتا از پسرای کلاس میگن دخترا راجع بهت میگن این چقد خودشو میگیره و اصلأ نگاه به کسی نمیکنه حالا مگه کیه و.... میگه منم گفتم اگه سرسنگین بودن به اینه که خودمو میگیرم آره من خودمو میگیرم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
اصلا باید دامن بپوشن تا مرد بشن    

به قول بچه های اینجا حق پلاس😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
حالا من شما رو نمیگما اما مثلا خانم میزنه خانم های متاهل بیاید یهو میبینی همه مردن همه هم درخواست دا ...

من هنوز درخواستی ندادم ...نمیدم 

حتی داخل اون تاپیک نمیرم.

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
درسته  من هم دیدم خیلی کثیفه  اما نگاه عادی هم زن رو ناراحت می کنه  کاش دستور قرآن ...

ما هنوز عقدیم

اما چند ستل قبلش تو محله ما بود دفتر کارشون 

سر پایین هستن خداییش 

یعنی انقدر گرفتار و درگیری ذهنی دارن منم نگاه نمیکنن بعضی وقتا😅

اما در کل تو روابط اجتماعی نمیشه 

تو چارچوب و خط قرمز هایی البته باید رابطه سالم باشه

بین خانمها و آقایون

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706