2733
2734

بعد ۹ ماه بدبختی و این در اون در زدن بالاخره خانوادم ( پدر ، مادرم ) رضایت دادن با کسی ک دوسش دارم ازدواج کنم حالا دایی کوچیکم گفته اگه اینکارو بکنید سم میخورم خودم میکوشم اینم بگم این داییم اصلا خوشش از من نمیاد باهام قهره و همیشه باهام برخورد بدی داره چون ی خاله عقده ای دارم میشینه پیشش بد منو میگه ، مامانم گفته تا ی روز قبل نامزدی به کسی نمیگیم حالا میترسم داییم ی روز قبل نامزدی بفهمه نامزدی رو بهم بزنه ۵ شنبه نامزدی هس خیلی استرس دارم هر کس تاپیکم رو میخونه خواهش میکنم به حرمت امام زمان ی صلوات بفرسته ک ۵ شنبه به خیر و خوشی بگذره 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا ب اون چ!

آدم به شدت عصبیه خودمم موندم اصلا زندگی من ب اون چ بعد جالب اینجاس من مشکل دارم و نمیتونم بچه دار شم این پسره هم خبر داره و قبولم کرده ، من بمونم فردا داییم زن بگیره سرگرم زن و بچه خودشو میاد بگه مرده ای یا زنده ؟! 

2740
خانوادم ک رضایت دادن فقط داییم ب این پسره حسادت میکنه ، پدر مادرم میگفتن با کسی ازدواج کنم ک شغل بهت ...

دوست عزیز من دخالت نمیخوام بکنم یا نصیحت ک سرتو درد بیاره منی ک متاهل هستم دارم تجربه خودمو میگم درست نیس جار بزنم ولی ب دلایلی دارم جدا میشم ،اول اسن که حتما حتما اگ دوست بودین حالا چن ماه یا چن سال بازم زمان بده ب خودت حتما حتما خانواده پسر برات مهم باشه اگ اونا بد باشن صدرصد بدون یک روزی اخلاق شوهرت مثل اونا میشه ،شرایط شغلی و ... برات خیلی مهم باشه ،سخت بدستت بیاره نزار آسون بدستت بیاره عادت کنه ،انشالله اگ قسمت هم بودین دعوای خانوادتو ب شوهرت نگو یا دعواهای زناشویی تونو به هیچ کس هیچ کس حتی رفیق صمیمی حتی مادر و... نگو ،اگ خطایی دیدی ازش جوری رفتار کن ک دیگ تکرار نکنه ن ک بگم بد باش بهش بفهمون ک خط قرمز هایی داری ،نزار کسی تو زندگیت دخالت کنه ،به شوهرت احترام بزار تا احترام ببینی ،با خانواده همسرت اصلا صمیمی نشو حرف خانوادتو به اونا نگو پشت سر جاری و خواهرشوهر بد نگو و مادرشوهر (کسی اینو میگ ک تجربه کرده و دلش شکسته )

و در آخر اصلا براتون مهم نباشه داییت چی میگ کار خودتونو بکنین مطمئن باش سم نمیخوره چرا ایشون باید دخالت کنه مگ شما پدرو مادر ندارید از پسر چیزی دیده ؟یخورده مشکوک میزنه داییتون 

امیدوارم قسمت هم باشید و خوشبخت باشید و اینو بگم عجله نکن برای عقد بزار اون بیوفته دنبالت)

بنظرتون به دایی خودش ک پدر اون پسر هم میشه بگیم باهاش صحبت کنه ؟

نههه

ایشون وفتی اینجوری تهدید کرده پس هر کس از فامیل داماد باشه ممکنه بدتر کنه. من که دایی شما رو نمیشناسم اما عقل حکم میکنه اون روز یکی داییت رو ببره اصلا از شهر بیرون.

تازه چه لزومی داره دعوت بشه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
دوست عزیز من دخالت نمیخوام بکنم یا نصیحت ک سرتو درد بیاره منی ک متاهل هستم دارم تجربه خودمو میگم درس ...

ن بخدا فقط پسره ۵ سال از خودش کوچیکتر منم بابام پولدار بهش حسادت میکنه ک با من ازدواج کنه ، من مشکل دارم و بچه دار نمیشم داییم میگه یعنی من شوهر نکنم و بمونم ک اینا وارث من بشن 😢 همه مشکلش پولههههه آدم به شدت عقده ای کینه ای و بدجنسیه اصلا هم با من خوب نیست رفتارش خیلی باهام بد و همیشه هم الکی و بدون دلیل باهام قهره چون یکی از خاله هام ک لنگه خودش هس میشینه پیشش بد منو میگه 

نههه ایشون وفتی اینجوری تهدید کرده پس هر کس از فامیل داماد باشه ممکنه بدتر کنه. من که دایی شما رو ن ...

بهش میگن میای بیای نمیای نیا ، فقط اینکه یکی آرومش کنه بلایی سر خودش نیاره بنظرتون راس میگه خودکشی میکنه ؟!

2706