2737
2739
عنوان

جاریم رفتارش اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 62 پست

به شوهرت بگو . بگو هردفه که تو صدات میره بالا بعدش زنداداشت میاد ببینه چ خبر بوده.‌ مراعات کن چون من خجالت زده میشم هی هر دفه بخام باهاش حرف بزنم. 

بعدشم همین ک خودتم از صدای بلندتون ناراحت میشی ینی عاقلی . مشکل شوهرته که عقل نداره.‌. صداشو میندازه تو سرش‌ذبعضی مردها کلا عصبانی طورن تن صداشون بااالاست. توم نهایتا تلاش کنی تایمی ک خونه ست دعوا یا بحثتون نشه

به شوهرت بگو . بگو هردفه که تو صدات میره بالا بعدش زنداداشت میاد ببینه چ خبر بوده.‌ مراعات کن چون من ...

بی منطق هست به خدا نمیشه باهاش حرف زد وقتی میخواد شروع کنه میگم اروم آبرومون رفت فقط اونم که هیچی سرش نمیشه به خدا کم اودم خستم فقط میگم خدا یه وجب قبر که سرمو بزارم بمیرمم برا من زیاد میبینه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی منطق هست به خدا نمیشه باهاش حرف زد وقتی میخواد شروع کنه میگم اروم آبرومون رفت فقط اونم که هیچی سر ...

میفهمم عزیزم. ازین مردا زیاد دیدم. قلدر و زورگو بی عقل و منطق

به مادرش یا پدرش بگو . 

بگو اذیتمون میکنه با این اخلاقاش 

ولی ذات ادما عوض نمیشه ‌ کاش حداقل اونجا پیش جاریت نبودی.. منم دلم نمیخاد جاریم از زندگیم بدونه چون تهش جاری به غم و کسر ادم خوشحاله هر چند که به رو نیاره 

میفهمم عزیزم. ازین مردا زیاد دیدم. قلدر و زورگو بی عقل و منطق به مادرش یا پدرش بگو .  بگو اذی ...

اره دقیقا زندگی یه جا یه سری خوبی داره یه سری بدی 🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2742
خیلی سعی کردم بگم اخه بدبختی خیلی کمک حالمه زحمتمو میکشه روم نمیشه ناراحتش کنم فقط این اخلاقش ناراحت ...

بگو در موردش حرف بزنم باز یادم می افته ناراحت می شم اصلا نمیخوام در موردش فکر کنم یا حرف بزنم

یکبار رک و راست بهش بگو لطف کن راجع به زتدگی من اظهار نظر نکن  تو اگه خیلی سیاست داری زندگی خودتو اداره کن 

کاسه آششم بده دستش بگو ممنون نیازی بهش ندارم 

نمیدونم چرا شماها به خاطر رودروایسی از بقیه زندگی رو به خودتوت زهر میکنید

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
بگو در موردش حرف بزنم باز یادم می افته ناراحت می شم اصلا نمیخوام در موردش فکر کنم یا حرف بزنم

هی حرفو عوض میکنم راجع به خانوادش میپرسم باز بعد پنج دقیقه شروع میکنه تا کامل با جزئیات بفهمه چی شده بعد تحلیل میکنه که باید چی میگفتی چیکار میکردی

2738
راهی نداره که دعوا نکنین 

کاش راهشو میدونستم 

یکبار رک و راست بهش بگو لطف کن راجع به زتدگی من اظهار نظر نکن  تو اگه خیلی سیاست داری زندگی خود ...

والا هم روم نمیشه هم نمیخوام ناراحتش کنم

والا هم روم نمیشه هم نمیخوام ناراحتش کنم

خود دانی 

یکبار ناراحت میشه ولی یه عمر راحت میشی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
هی حرفو عوض میکنم راجع به خانوادش میپرسم باز بعد پنج دقیقه شروع میکنه تا کامل با جزئیات بفهمه چی شده ...

خیلی رک بگو یادآوردی دعوامون و خرف زدن در موردش حالم و بدتر می کنه بگو در مورد موضوع های دیگه حرف بزنیم که منم حواسم پرت بشه این دفعه امتحان کن تضمینیه نه ناراحتش می کنی نه در موردش حرف می زنی 

حق داری ناراحت بشی مطمئنا جاریت نیتش بد نیست ولی اینکه یکی بعد دعوا بیاد ببینه چه خبره بیشتر از خود اون دعوا اعصاب آدم رو به هم میریزه!

ببین بدون هیچ حرف و عکس العمل خاصی اگه این‌دفعه بعد دعوا اومد در خونتون هرچی که در زد در باز نکن و اگه بعدش پرسید که چرا در باز نکردی بگو ببخشید من بعد دعوا سردرد میشم و آرامبخش میخورم  خواب میبره دیگه هیچی نمی‌فهمم. دوبار که در باز نکنی خودش متوجه میشه که نباید بیاد 

2706