2733
2739

درسته فعلا موقعیت ازدواج ندارم ولی کاش خواستگار داشتم کاش پسرا روم کراش بودن حداقل اونطوری خیالم راحت بود که خاطر خواه دارم ولی خودم نمیخوام

نه اینکه هیشکی سمتم نیاد💔

امروز حرف عروسی و اینا بود بعد مامانم می‌گفت اره عروسی تو اینطوری میکنم و اینا منم به شوخی گفتم کی منو می‌گیره بعد اونم گفت از بس تو خونه ای بیرون در نمیای ببیننت 🤦🏽‍♀️

دیگه روم نشد بگم من دانشگاه هم میرم ولی هیشکی سمتم نمیاد 😭😭ای کاش حداقل هم کلاسی پسر داشتم شاید یکیشون ازم خوشش میومد😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
وقتی هیشکی سمتت نیاد وقتی هییییچ جا خواهان نداشته باشی دیگه اعتماد به نفسی برات نمیمونه

اعتمادبه نفسه شما نباید با همچین چیزایی خراب بشه که! خواهان داشتنو این داستانا به هزارتا چیز بستگی داره 

مطمنم شما کلی چیزای مثبت داری که با خواستنه پسرا سنجیده نمیشه

رها…🍃
خودمو اخه برای کی داف کنم وقتی کسی بهم توجه نمیکنه

فکر میکنی همین جوری قبولت می‌کنن؟؟؟ خودت میگی دنبال اینی خاستگار داشته باشی روت کراش بزنن با قیافه و تیپ سادع ک نمیفتن دنبالت باید داف بشی خودمم مثل تو بودم الان خیبی

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
خودمو اخه برای کی داف کنم وقتی کسی بهم توجه نمیکنه

فکر میکنی همین جوری قبولت می‌کنن؟؟؟ خودت میگی دنبال اینی خاستگار داشته باشی روت کراش بزنن با قیافه و تیپ سادع ک نمیفتن دنبالت باید داف بشی خودمم مثل تو بودم الان خیلی بهتر شدم

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
فکر میکنی همین جوری قبولت می‌کنن؟؟؟ خودت میگی دنبال اینی خاستگار داشته باشی روت کراش بزنن با قیافه و ...

اره میفهمم چی میگی ولی خب وقتی کلاسمون همشون دخترن دیگه من خودمو برای کی خوشگل کنم که سمتم بیاد 😂فقط هم تنها جایی که در میام دانشگاهه

2706