2737
2739

یه خیابون مشهورم هست مثلا من خونه قبلی بودم یه روسری و چادر سر میکردم میرفتم سر کوچه نون میخریدم یا از سوپری چیز میز میگرفتم اینجا سرکوچش بخوای اینجوری بری خیلی ضایست برای یه نون خریدن دو ساعت باید روسری و مانتو اتو بکشم و برق لب بزنم و کفش واکس بزنم و جوراب تو کشو پیدا کنم 😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نونوایی دم دهنم هست  با چادر  نمیرم‌  .ضایعه..‌فقط مانتو شلوار و‌‌‌...

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

😂😂😂

خوشم میاد مث خودمی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

حالا اتو و ارایش نکن، یه لباس ساده معمولی همیشه اماده داشته باش، تن‌کن برو خرید . 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
گفتی چادر تو ذهنم چادرگلی تداعی شد😅

انگار ۳۰سال پیشه. کی دیگه  با چادر  دم  دستی  میره  خرید

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2740
ومنی ک همیشه تیپ میزنم میرم بیرون..داخل کوچه سوپرمارکت ونونوایی هست همچین ب خودم میرسم انگاردارم میر ...

خواهر شوهر منی😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ماهم خونه مون همین جوریه

بخوام برم سوپرمارکت یا عابر بانک سرکوچه باید آرایش کنم و لباس بپوشم و…

همیشه هم با مامانم بحث دارم چون تا یه کار دستم میده سه ساعت فقط باید آماده شم😒

با چادر تا دم درم نرفتم نهایت تو ساختمون با همسایه صحبت کنم

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2706