2737
2734
عنوان

نهایی دوازدهم

74 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من دوازدهمم از هرکی می پرسم جوابی نمیده به من

من کی باید برای نهایی ها ثبت نام کنم؟ این ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم معدل شامل من میشه برم ثبت نام کنم؟ کسی نمی دونه؟ امسال دوازدهم هستم من 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

ترمیم معدل برا اونایی که پشت موندن هس 

😐❤😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو قرار نیس ثبت نام کنی 

از ۳۰ اردیبهشت امتحانا شروع میشه میری امتحانتو میدی و خلاص 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ترمیم معدل برا اونایی که پشت موندن هس  😐❤😂

خب نوشتع ایجاد سوابق تحصیلی این رو می دونم 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
اگه امسال دوازدهمی که ترمیم نمیخواد کاری نمیخواد کنی

اها مرسی واقعا گیج بودم می گفتم باید ثبت نام کنم یا نه

2738