2733
2739

۲۲ سالمه ازدواجم کردم خط ب اسم خودم ندارم اصلا . کارت بانکیم پیامکش برا مامانم‌میره چندساله . چند روز پیش کارتمو گم کردم خواستم برم بگیرمش دوباره قبول نمیکرد میگفت خط ب اسم خودت باشه چون بالای ۱۸ سالی . من با مامانم رفتم خط گرفتم وای خدا چقدر حرصی شد بود حرف بارم میکرد میگفت تو الان خط واسه چته؟ کارت واسه چته؟ الان چرا عجله داری؟ میدونم میخوای چکار کنی😕🤦. دیگ کاری ب کارت ندارم .و حرفای دیگ . من خیلی دلم شکسته چزا حق هیچی از خودم ندارم🥲.

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

خیلی ببخشید ولی حرف چرت زیاده 

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مادرت نگفت ازدواج واسه چیته؟ نگفت توو این سن کم مسئولیت زندگی مشترک واسه چیته؟؟؟!!!!!

الان میخوام جدا بشم نمیدونم چکارم میکنه ب زور منومیفرسته تو اون زندگی حتی با کتک میگ مجبوری بسازی .

2740

والدین سمی😔

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
دیگه به سنی رسیدی که خودت برا خودت تصمیم بگیری و اینکه متاهل هم هستی منظورش ازینکه میدونم میخوای چی ...

هیچی خیلی سخت گیر و مذهبیه . 

دوسداره خرجو مخارجتو کنترل کنه ولش کن بابا تو دیگ مستقلی چرا اصلا با مادرت رفتی این کارا چیه

چون اجازه تنهایی ندارم برم بیرون 

2706