2737
2734
عنوان

میخوام بدم 🙂🙃

567 بازدید | 32 پست

‌همسرم خیلی بده بهم محبت نمیکنه توجه نمیکنه اهمیت نمیده 

وقتی میگم ب زبون میارم میگه ن تو خوبی های منو نمیبینی هر جا خواستی بردمت همه چی خریدم واست در صورتی ک منو جایی نبرده ماهی یک ساعت خونه مادرم اونم ده بار بهش بگم تا ببره تو این ی سال ی تفریح کوچیک منو نبرده 

هفته پیش ی دعوای شدیدی داشتیم خیلی شدید 

گفت جمع کن برو خونتون ب زور میبرم باید بری منم نرفتم گفتم جایی نمیرم تو برو 

الان یک هفته اس باهام حرف نمیزنه هیچی انگار ن انگار منم هستم 

البته رفتار منم مثل واسه خودشع منم انگار ن انگار 

کلا دنبال بهونه اس ک قهر کنه مثلا مرده

اینستا استوری های بی لیاقت بی شعور بی ارزش در این باره فلان می‌ذاره جوری کرده فقط من ببینم کسی غیر من نبینه 

رفته سرکار شما میگید بهش پیام بده ؟

(در ضمن با مادر شوهرم یجا زندگی میکنیم ) 

طلاق بگیرم ؟

ایـــاتا بحال ب کلمات وارونه فکر کردی ؟! (گنج)_(جنگ)میشود (درمان)_ (نامرد) میشود(قهقه)_ (هق هق) هست ولی (دزد) همان (دزد) است (درد) همان (درد) است و(گرگ) هم همان (گرگ)اری نمیدانم چرا (من)_ (نم) زده و (یار)_ (رای) عوض کرده (راه) گویی (هار) شده و (روز) ب (زور) میگذرد (اشنا) را جز (انشا) نمیبینی جایی وچ (سرد) است این (درس) زندگی اینجاست ک (مرگ) برایمان (گرم) میشود چرا ک (درد) همان (درد) است :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

باشه بده 😐

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740
2706