2733
2739
عنوان

دیپلم ناقصی ترمیم معدل

64 بازدید | 7 پست

من ک دیپلمم ناقه دانش اموزم نیستم چطور ترمیم شرکت کنم؟ نمیتونم وارد سایت بشم میگه دانش اموز و فارغ التحصیل نشدی

چرا کسی جواب نمیده پس تاپیک گذاشتن واسه چیه ک میبینید جواب نمیدید میرید رو مخ 🤦🏼‍♀️

شما که دیپلم ناقص هستید باید پارسال شهریور یا دی دیپلمتون کامل می‌کردین 

چ ربطی داره خب اگه کامل میکردم میشدم فارغ التحصیل و راحت ترمیم میزدم.. دیگه نمیگفتن دیپلم ناقصا هم میتونن ترمیم بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیپلم ناقص یعنی درس افتاده داری؟

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2742
دیپلم ناقص یعنی درس افتاده داری؟

بله

من دوازدهمم دوتا درسو افتادم البته یکیشو مشکل پیش اومد جا موندم برم سر جلسه..  بعد دیگه شهریورم نرفتم سال بعدش پروندمو بردم بزرگسالان ک دیپلمم بگیرم قرار شد دوتا امتحان بدم گفتن میتونی تک ماده کنی یکیشو خریت کردم گفتم دوتاشو امتحان میدم ک یکیشو پاس کردم یکیشو خراب کردم 

و خلاصه سر یسری مساعل دیگه پیگیرش نشدم

و الان دیپلم ناقص محسوب میشم. 

بنظرتون شنبه برم اون مدرسه بگم اون درسو تک ماده کنن میتونن دیپلمم سریع اوکی کنن ک بتونم ترمیم شرکت کنم؟ 

بله من دوازدهمم دوتا درسو افتادم البته یکیشو مشکل پیش اومد جا موندم برم سر جلسه..  بعد دیگه شه ...

منم 3تا درس افتاده دارم سوال کردم گفتن میتونی ترمیم کنی 

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2740