2737
2734
عنوان

ناخنام شبیه ناخن کاشته، بزنم به تخته 😂👌

| مشاهده متن کامل بحث + 55587 بازدید | 1218 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه زیبا 💋💋💋🌸✨

🫂❤️😘

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731

ناراحت نشیا ولی ب نظرم اصلا زیبا نیست 

من خودم ناخن میکارم

الان دیگه ناخن ب این بلندی خیلی خز شده

نامرتب و کوتاه و بلند و رنگ لاکت اصلا قشنگ نیست

ب نظرم یکم کوتاهشون کن و همه رو یه اندازه بکن

من مدتی بلندکردم ولی کمی توی حموم مشکل داشتم اگه حواسم پرت میشدیااتفاقی بدنموخط میکشیدم .ناخونات عالین دوستداشتنی من میگم هرلاکی بزنی بهت میادچون خوش فرمن 😚💋🌷❤😍

2740

یادش بخیر منم زمان مجردی ناخنای محکمی داشتم همیشه هم بلند بود، بعد از بچه دارشدن کلا ناخنام به فنارفته

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خیر، عکس قدیمیه برای چندوقت پیشه، الان ناخنام بلندتر شدن

اسی دیگه عکسشو نذار دو تا خواهر منم مثل شما ناخوناش قشنگ بود یکم بلند میکردن همه میگفتن چقدر قشنگه آخر چشم خورد الان هر دو میگن از وسط کل ناخوانشون ترک برمیداره 

2706