2733
2739
عنوان

چرا دندون پزشکیا وامونده شبا باز نیستن؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 21 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف  دیکلوفناک داری خواهر؟

نه 😭

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
نه 😭

روی دندونت یا ژلوفن بریز اگه نداری قرص چرک خشک کن بریز اگر نداری استامینوفن بزار

مسواکم بزن

با آب نمک چندبار همون سمت دهنتو قرقره کن

ژل دندون دنتول هم اگه داری بزار روش بی حس می‌کنه

اگه میخک داری اونم خوبه بزاری روش

اینا روشاشه

راستی اگه عنبر نسا داری دود کن دودشو مثل سیگار بکش دهنت همون سمتی که درد می‌کنه چند بار تکرار کن عفونتشو میکشه

2731
روی دندونت یا ژلوفن بریز اگه نداری قرص چرک خشک کن بریز اگر نداری استامینوفن بزار مسواکم بزن با آب ...

دنتول دارم اصلا تاثیر نداره بخدا 😭😭😭😭

دوتا قرص خوردم بازم اثر نکرد 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.