2733
2734

من مشکلات روحی خیلی‌ زیاد دارم 

قبلاً به چند جلسه مشاوره رفتم 

افسردگی ، استرس ، وسواس ، طرحواره بی اعتمادی ، طرد از اجتماع ، اظطراب اجتماعی و...

همه هم از دم شدید ، خود مشاور اون موقع گفت اگر دارو مصرف کنم بهتره

البته بعد از یک مدت به دلیل مشکلات مالی دیگه نرفتم پیش مشاور ، اما مشکلاتم خیلی دارن اذیتم میکنن خیلی زیاد، اونایی که چنین مشکلاتی دارن و دارو مصرف میکنن ، دارو تأثیری داشته ؟ خیلی‌ خواب آور هستن این دارو ها ؟ حس بهبودی دارین؟

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

بله یه زندگی جدید رو میبینی کلا 

اگه خواب اور بود الان اینجا نبودم 

کلا من خواب اور بودن داروهای روانپزشکی رو قبول ندارم 

بیشتر شایعه س 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بله یه زندگی جدید رو میبینی کلا  اگه خواب اور بود الان اینجا نبودم  کلا من خواب اور بودن ...

واقعاً دارم کم میارم کاش خانوادم رازی بشن

باید چیکار کنم ، برم پیش روانپزشک؟

شما کسی رو سراغ دارین؟

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاً دارم کم میارم کاش خانوادم رازی بشن باید چیکار کنم ، برم پیش روانپزشک؟ شما کسی رو سراغ دارین ...

بله حتما برو 

من کرج هستم دکتر جاهدی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
بله حتما برو  من کرج هستم دکتر جاهدی

ممنونم از کمکتون 🙏🏻🌷💚

دعا کنید خانوادم رازی بشن که برم پیش روانپزشک