2737
2739
عنوان

چقد ناراحتم وای خدا

157 بازدید | 26 پست

انگشترم افتاد چاه دسشویی چیکار کنم شوهرمم نمیدونه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انگشتر نشونم افتاد توی دسشویی☹️☹️ هیچی دیگه رفت 

البته توی دیوار دیدم آگهی میذارن که چیزی ارزشمندی توی چاه دسشویی بیافته میتونن درش بیارن 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2731
اصلا نرید دسشویی الان تو لوله هست هنوز اگه اب بریزید میره تو چاه

مهمون بودم‌ الان آب ریختن ،فردا تازه میخام زنگ بزنم به لوله بازکنی،امیدی نیست نه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
منم انگشتر نشونم افتاد توی دسشویی☹️☹️ هیچی دیگه رفت  البته توی دیوار دیدم آگهی میذارن که ...

آره یه دستگاه دارن، درمیارن

البته گوشی شنیدم انگشتر باید بپرسه

🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2740
منم انگشتر نشونم افتاد توی دسشویی☹️☹️ هیچی دیگه رفت  البته توی دیوار دیدم آگهی میذارن که ...

واقعا میتونن،بد بخت شدم

2706