2733
2734
نه خوب بود چشمات .در ضمن سنی نداری می خوای خودتو بسپری زیر تیغ تجارت گران زیبایی . اگه بد بشه از اول ...

سنمو از کجا میدونی؟

خواهر اذیتم میخام احساس خوب داشته باشم راجب قیافم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکیومیشناسم چشماش شدید ریز بود بلفا پلک بالا انجام داد الان شدید چشماش درشت قشنگ شده😐

نمیدونم این دکترش بد بود یا بافت چشم خودش

بخدا قبلش بالای چشمش پف و افتاده بود ولی بهتر از این بهش میومد الان بد شده 

من اصلا نپسندیدمش

ولی همسایه مون رفته ده سال جوون تر شده انگار 

جاری همسایه مونم رفت اونم نه زشت شد نه خوشگل زیاد فرق نکرد

صاحب سالن هم تو محله مون رفت جای بخیه هاش قرمز موند

مول عمل بینی ریسکه دیگه

2731
2740
خواستی بری پولش برات مهم نباشه پیش پزشکی برو که کارشو دیدی و کارش خوبه  از من به شما خواهرانه ...

از اینستا پیدا کردم.

کاملا توضیح میده هر چشمی ک عمل میکنه و کامنتام دقیق پاسخ میده

از کجا مشتریاشو پیدا کنم؟

شوهر منم یکم پف چشم داره

رفتیم یه کلینیک خوب پزشک متخصصش گفت پیشنهاد میکنم عمل نکنید 

اینم دیگه منصرف شد تموم شد رفت

بنظرم اگه عمل میکرد بد میشد

اینطوری طبیعی بهتره 

در کل من با عمل های زیبایی زیاد موافق نیستم خودم بینی عمل کردم پشیمونم پیش پزشک فوق تخصص زیبایی هم عمل کردم اما قیافه بنظرم طبیعیش قشنگه

اره نود درصد مطمینم

ولی من میگم نکن .عمل بلفا حداقل برای ۳۰ به بالاهاست که افتادگی شدید دارن نه شما . مهراوه شریفی نیا رو ببین با اینکه سنش بالاست و افتادگی و پف چشمش زیاده باز چه چهره ی نمکی و تو دل برویی داره 😍

📒📗📚✏️✒️🔍
از اینستا پیدا کردم. کاملا توضیح میده هر چشمی ک عمل میکنه و کامنتام دقیق پاسخ میده از کجا مشتریاشو ...

نه به اینستا اکتفا نکن

دوروبرت ببین کیا عمل کردن  و قشنگ شدن 

الان دیگه این عمل زیاد شده تو فامیل و درو همسایه همه چند نفر هستن که عمل کردن

2706