2733
2739
عنوان

کنکوریا (تا الان خوابم نبرده)

219 بازدید | 35 پست

بچه ها یه مدت زیادیه پکیج هایی که رایگان تو فضای مجازی پر شده ، فکرمو مشغول کرده

خیلی نیاز و علاقه دارم که برم و استفاده کنم ، چه از نوع کنکوریاش چه رشد فردی و مهارتی

ولی میگن حرامه و من بشدت ناراحتم 

میام راجبش فکر کنم 

خدا میدونه اینا چقدد پول از همین دانش اموزا گرفتن 

کی باورش میشه کلاسای تاملند قیمتش تا ۳۰ میلیونم میره ..

ولی خب نمیشه اینطوری هم پیش رفت ، چون خدا یقه ی کسی که یه پفک از مغازه ی طرف خورده باشه رو هم میگیره

چه برسه به استفاده ی غیر مجاز از پکیج فلان قدری !

شما ها استفاده میکنین یا نه ؟

من استفاده کردم تو تلگرام اینا البته نه خیلی زیاد ولی چاره چیه پول کلاسشو نداشتم

اره منم 

ولی من این تفاوتو با تو دارم که بشدت عذاب وجدان میگیرم انگار خرخرمو دارن میجوئن 

قبولم شدی؟

راستی تو میدونی کلاسای تاملند برای سال ۱۴۰۱ چقد بوده 

قیمت سال الانشو ک من نمیتونم پرداخت کنم حداقل واسه اون سالو رایگان نگاه کنم و پولشو بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پکیج نه اما پارسال از کتابهای انتشارات گاه استفاده کردم توی نت و خیلییی پشیمونم خیلییی کار درستی می‌کنی واقعا . 

انشالله پول گیرم اومد میرم کتاب رو میخرم میدم به آدم نیازمندم انشالله حلال کنند . توی سایت حلالیت آقای موزون هم می‌نویسم  . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2731
پکیج نه اما پارسال از کتابهای انتشارات گاه استفاده کردم توی نت و خیلییی پشیمونم خیلییی کار درستی می‌ ...

هییی این اقای موزون اومد و رسما مارو از این ور به اونور کرد🥲

خب برای همه ی درس ها کلاس لازم دارید؟

مثلا من امسال ی سری دروس رو لازم داشتم تهیه کردم از همین سایت تاملند

قیمتشون حدودا ۲ ۳ تومن بود کلاس های سالیانه و نهایی باهم

اقساطی هم امکان پرداخت داشت

۳۰ تومن؟:/

خب برای همه ی درس ها کلاس لازم دارید؟ مثلا من امسال ی سری دروس رو لازم داشتم تهیه کردم از همین سایت ...

اره خودم تو گوگل دیدم زده بود ۳۰ تومن 

ببین همشو نه ، سیر تا پیاز درسارو لازم دارم 

من صفر مطلقم صفر .

2740
پکیج نه اما پارسال از کتابهای انتشارات گاه استفاده کردم توی نت و خیلییی پشیمونم خیلییی کار درستی می‌ ...

اقای موزون مجریه یا کس دیگه ای منظورته؟

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
اره منم  ولی من این تفاوتو با تو دارم که بشدت عذاب وجدان میگیرم انگار خرخرمو دارن میجوئن  ...

منم بعضی وقتا فکر میکنم استرس میگیرم ک حق‌الناس رو خوردم ولی چیکار کنم استرس هم برام بده واقعا با خودم میگم بعد قبولیم جبران میکنم نه امیال کنکور دادم البته پست کنکور بودم .نه راستش یادم نیست 

2706