2733
2734

خانما من با مادرشوهرم سه ساله قطع رابطم،بابت دخالتا و توهینایی که بهم شد.

و یه خونه دو طبقه داره که خودش بالاست پایین خالیه.

تو این سه سال تا حالا نشده به مامانم زنگ بزنه،چند وقت پیش زنگ زده به آبجیم گفته خونه خالی افتاده اینجا من چون تنهام طبقه پایینو ندادم اجاره،هر چی میگم بیاید بشینید اینجا اجاره ندید پول جمع کنید حرف گوش نمیده.

خیلی حرصیم تازه فهمیدم میخوام به شوهرم بگم آخه به خواهر من چه که زنگ زده به اون گفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

پس اگر شوهرت نظرش منفیه خوبه

چون از طریق شوهرت نتونست از طریق خانواده ات وارد شد. 

خواهرت چی گفت بهش؟؟ 

ممکنه دوباره زنگ بزنه به خانواده ات. بهشون بگو که بگن خودشون بهتر میدونن ما تو زندگی شون دخالت نمی‌کنیم. 

پس اگر شوهرت نظرش منفیه خوبه چون از طریق شوهرت نتونست از طریق خانواده ات وارد شد.  خواهرت چی ...

خواهرم نقطه مقابل منه کسی فحششم بده میبخشه فقط گفته نمیدونم والا

یعنی با شوهرم دعوا نکنم بگم مامانت با چه حقی زنگ خانوادم زده

خواهرم نقطه مقابل منه کسی فحششم بده میبخشه فقط گفته نمیدونم والا یعنی با شوهرم دعوا نکنم بگم مامانت ...

به شوهرت اطلاع بده اما دعوا نکن

چون شوهرت الان طرفدار تو هست و خبری هم نداره. پس بذار تو تیم تو بمونه. با خوبی بهش بگو. 

به شوهرت اطلاع بده اما دعوا نکن چون شوهرت الان طرفدار تو هست و خبری هم نداره. پس بذار تو تیم تو ...

نه طرفدارم که نیست یسره بهش زنگ میزنه فقط اونموقع توهینای مامانشو دید هر روزم بینمون دعوا بود میگه مگه عقلم کمه دوباره بیفتم تو جنگ و دعوا

2706