2737
2739

سلام

دو تا دوست صمیمی دارم که یکیشون با ی دختر دوست شده که از من خوشش نمیاد حس میکنم

ی دختر دیگه هم هست با دوستام دوست شده و حس میکنم دوستام اون ۲ تا رو بیشتر از من دوست دارن

و با یکی از اون دخترا هم بحث داشتم

نمیتونم توی اکیپی باشم که منو نادیده میگیرن

بنظرتون رابطمو تموم کنم و باهاشون در حد همکلاسی باشم؟

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
نه بابا دوست بمون ولی نه خیلی صمیمی در حد معمولی باش اگه بعد یه مدت دیدی اذیت میشی رابطتو کمتر کن ...

ولی یکیشون به راحتی حامی و پشتیبان دوست جدیدش در اومد و انگار ن انگار منی وجود داشتم

سر جریانی که تاپیک قبلم گذاشتم گفت هیچ منظوری نداشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی یکیشون به راحتی حامی و پشتیبان دوست جدیدش در اومد و انگار ن انگار منی وجود داشتم سر جریانی که ت ...

شاید خودتم یکم حساس شدی عزیزم، به برخوردها زیاد توجه نکن و برات جدی نباشه، اینجوری خودت اذیت میشی

شاید اونم متوجه شه که تو حساسی و عمدا اینکارو کرده حسادتو برانگیزه

بنظر من خودتو بکش بالا و به بچه بازیاشون محل نده و برات اهمیتی نداشته باشه

دوستای سطح بالا پیدا کن

خودتو نیار پایین تا همسطح بقیه بشی بلکه بکش بالا تا دوستای بهتر و سطح بالاتر پیدا کنی

2731
شاید خودتم یکم حساس شدی عزیزم، به برخوردها زیاد توجه نکن و برات جدی نباشه، اینجوری خودت اذیت میشی ش ...

عزیزم اگه بخوام با خودم کتاب ببرم و موقعه هایکه استراحت داریم بخونم و باهاشون بیرون نرم خوبه؟

عزیزم اگه بخوام با خودم کتاب ببرم و موقعه هایکه استراحت داریم بخونم و باهاشون بیرون نرم خوبه؟

اینجوری مشخصه از چیزی ناراحت شدی و داری ازشون دوری میکنی، چون قبلا اینکارو نمیکردی و یدفه داری انجام میدی

بنظرم یدفه ای اینکارو نکن که اونا هم حساس بشن بخوان نازتو بکشن یا بی محلی کنن و تو حست بدتر بشه

اگه دخترای خوبی هستن و فقط اینکارشون تورو اذیت میکنه بنظر من عقب نکش و اتفاقا خودتم باهاشون قاطی شو

ولی اگه دخترای جالبی نیستن و اهل چیزای بیخودن اره درکل فاصله تو حفظ کن

اینجوری مشخصه از چیزی ناراحت شدی و داری ازشون دوری میکنی، چون قبلا اینکارو نمیکردی و یدفه داری انجام ...

دخترای خوبین اصلا نمیدونم چیکار کنم

2738