2737
2734

باید لهش درهواست دوستی بدی

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قبول میکنه ؟

نمیدونم 

بنطر قبول نمیکنه 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

درخواست قبول نمیکنه تو امضاش هم زده

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔
2740

سلام  سوالتون رو بفرمایید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام  سوالتون رو بفرمایید

سلام ممنونم من کاربری قبلیم با اراده خودم تعلیق شد فک کردم اگه تعلیق بشم دیگه کسی تاپیکامو نمیبینه اما گویا اینطوری نیست 

الان میخوام برگرده چکار کنم ؟

سلام ممنونم من کاربری قبلیم با اراده خودم تعلیق شد فک کردم اگه تعلیق بشم دیگه کسی تاپیکامو نمیبینه ا ...

برگشت کاربری با من نیست لطفا( با تماس با ) ما صحبت کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام ممنونم من کاربری قبلیم با اراده خودم تعلیق شد فک کردم اگه تعلیق بشم دیگه کسی تاپیکامو نمیبینه ا ...

سلام

پایین صفحه توی تماس با ما بگین زود برمی گردونن.

این تاپیک ها رو هم بخونین:

⬇️

💝💝💝 در مورد برگشت کاربری: 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13298804

💛🧡❤🖤 در مورد انواع اخطارها در طرح جدید تعلیق:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12716918

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.