2733
2739

امروز ۴عصر سرکار بودم تلفنم زنگ خورد صدای یه زن بود گفتم جان بفرمایید گفت من شماره شما و تو گوشی شوهرم پیدا کردم سیو بوده دلبر

منم گفتم نه من اصلا با کسی وارد رابطه نیستم همچین چیزی غیر ممکنه گفت شاید خططتون و گم کردید گفتم نه

بعد خیلی عادی یه بوهایی بردم داستان چیه 

گفتم خب شما اهل کدوم شهری افتاد تته پته شهر خودمونو گفت گفتم اشتباه گرفتی عادی خدافزی کرد

آخه بی ناموس تو شوهرت بهت خیانت کنه انقد عادی ای؟

بخدا قسم من حتی با یتفر هم الان تو رابطه نیستم من ۱۸سالمه 

میدونم شمارمو ینفر داده به این زنگ بزنه منو به چالش بکشه و امتحانم کنه نمیدونم کدوم بدردنخوری اینکارو کرده 

انقد اعصابم خراب شد اه

بعد جالبیش اینه خطه نه تل داشت نه روبیکا نه ایتاا

حالم از عصر گرفته شد 

کاش بفهمم کار کیه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شک نکن اشنا بوده. ولی ولش کن برات مهم نباشه. تو خوب جواب دادی ایول

اره مطمعنم کاش می‌فهمیدم کی بود اعصابم خورد شد

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

واسه منم پیش اومده

با این تفاوت که زنه هر روز زنگ میزد هی میگفت با شوهر من رابطه داری هرچی میگفتم باو من اصن شوهر تو رو نمیشناسم به هیچ صراطی مستقیم نمیشد هی مزاحمت ایجاد میکرد صبح ظهر شب روزی ۲۰ بار زنگ میزد هی تهدید میکرد که میرم ازت شکایت میکنم آبروتو جلو همکارات میبرم و … 

یعنی انقدر بیکار بود شماره منو سایید از بس زنگ میزد 

هرچیم بلاک میکردم باز با یه شماره دیگه زنگ میزد

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2706