2737
2734
عنوان

خالم زمین عممو فروخته

158 بازدید | 14 پست

نپرسین چجوری فقط مدارک معتبر داشته فروخته زمینش حدود ۵ میلیارد بوده  فروخته و میگ حق با منه این وسطا خالم ی بار بچش تا پای مرگ رفت اما آدم نشد بازم میگ نمیدم دیگ این پولو ،، من خیلی خیلی حالم بد شده سر این قضیه دارم نابود میشم توروخدا بگین چیکار کنم همش دارم قرص مصرف میکنم و خالم و نفرین ،،، همسرم میگ ب تو ربطی نداره اما من حالم بد میترسم از استرس زیاد بمیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه نفر سادگی کرده یه نفر دیگه زرنگی بعد شما این وسط داری خودتو از بین می‌بری؟خدایی نکرده ۲روز دیگه چیزیت بشه می‌خوام ببینم کدومشون میان واست کاری کنن پس فکر خودت باش

ببخشید زبونم تلخه چون خودم موقعی که نیاز داشتم به بقیه مثل دستمال کاغذی دورم انداختن پس با خودت این کارو نکن

دلی که رحمه زخمه💔
قبل اینا با هم فامیلن خودشون اما پدرمم خیلی ناراحته

پس اونجوری میونه ی پدرت با مامانتم شاید شکرآب شه.مامانت چی میگه؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2740
مامانمم خیلی از دست خالم ناراحته،، ی بار دعوا کردن مادر پدرم اما شکراب نمیشن

خب خداروشکر رو اونا تاثیر نزاره تو هم خودتو ناراحت نکن ایشاالله حق به حقدار میرسه.دلیلش چی بوده خصومت یا زرنگی؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

ولکن زندگیتو بکن

تهش زمین یا مال عمته یا مال خالت به تو هیچی نمیرسه خودتو مریض میکنی که ی نفر دیگه بره حال پنج میلیارد تومن پولو ببره؟

اون وقت چیزی از سلامتیه تو مهمتره مگه؟

- این روزا کمتر کسی زندگی میکنه اکثر آدما فقط وجود دارن
زرنگی بیشتر 

ایشاالله خدا سرعقلش بیاره که اون پولا واقعا اصلا خوردن نداره خدا نکن هیچ وقت تاوانشو بچه هاش بدن

2706