2733
2739

شوهر سابقم که یک سال باهاش بیشتر زندگی نکردم خیلی عتیقه بود 😂 مثلا حتی پدر مادر خودش هم بدش میامد بیان خونمون حالا خانواده من که بماند ، هیچ مهمونی نمیرفتیم ، تفریح و مسافرتی نداشتیم ،اگه دستش رو می‌گرفتم بوسش میکردم بدش میامد می‌گفت تو جلفی، می‌گفت هر وقت حامله بشی ناخواسته من واسه همیشه از ایران میرم چون متنفر بود از بچه ولی خیلی پولدار بود من هیچی به چشمم نمی‌آمد همش ۲۱ سالم بود اومدم و جدا شدم ، اوایل خییییییلی حال روحی بدی داشتم ولی بهتر شدم درسته الان ازدواج کردم دوباره و هر وقت یادش میفتم به خدا خندم میگیره ولی قبل از ازدواجمم کاملا فراموش شده بود میخواستم بگم اونایی که در حال طلاقن یا تازه طلاق گرفتید حالتون خوب میشه من اون اوایل انقد حالم بد بود شبا مامانم پیشم می‌خوابید ولی گذشت و اون آدم حتی کوچکترین اهمیتی برام نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوش باشی عزیزم

من تجربه طلاق ندارم ولی به قول شما زیاد دیدم نمونش جاری سابقم شوهرش اندازه سر سوزن دوسش نداشت رفت یکی دیگه رو صیغه کرد به شدتم میزدش و جلوی ما بی احترامی میکردبهش کرده بودش کلفت مادرشوهر و خواهرای شوهرم  بعد اون میگفت نمیتونم جدا شم میترسم دوسش دارم اگه بعد کسی خواستگاریم نیاد چی حرف مردم رو چیکار کنم اخرم جدا شد 

همین یه ماه پیش دیدم ازدواج کرده و شوهرش وضعش خوبه تقریبا و میگفت کاش زودتر از اون نامرد جدا میشدم