2737
2739
عنوان

🥺🥺عقد

202 بازدید | 29 پست

سه‌ساله عقدیم 

خونمون تموم نمیشه که عروسی بگیریم 

خیلی سخته همه چیییییی گرونه 

تصمیم گرفتیم پاییز عروسی بگیریم الان میگه حسشو ندارم  

هر کیو میبینم بهم میگه چرا عروسی نمیگیری چن سال گذشته همینجوری موندین 

😭میگه چرا هرچقدر دست و پا میزنم نمتونم چرا نمیشه 

😢

تروخدا بگین چیکارش کنم چجوری دلداریش بدم 

خونمون آخراشه 

حالا عروسی و جهیزیه مونده 

تروخدا دعا کنین برامون خواهش میکنم ماهم جای خواهر برادرتون😭🥺💕

وای ایشالا همچی جور میشه❤️🥺

واقعا قیمتا فضایی شده😐💔

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)

خب جهیزیه ک پای شماس 

عروسی ام نگیرید یا فرمالیته بگیرید با چن تا فامیل خودمونی

برسرم منت نهادی عاشقت باشم آقا                                این چنین تقدیر کردی عمر شیرین مرا♡یاامام رضا عاشقتم☆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودت روحیه تو از دس نده تا اونم اروم شه همش بگو ما به جای خوب میرسیم اصلا هم حرف مردم براتون مهم نباشه زندگی خودتون رو به بهترین شکل بکنین به هیچ کسمربطی نداره کی میشه عروسی مهم اینه خودت راضی باشی مثلا داخل خونه خودت میری که الان بیشتر نمیتونن بخرن شوهرت دوست داره بخاطر تو تلاش میکنه همینو بس

خب جهیزیه ک پای شماس  عروسی ام نگیرید یا فرمالیته بگیرید با چن تا فامیل خودمونی

منم میگم یه عروسی کوچیک میگیریم تموم میشه میره 

خودش میگه نه میخام یه عروسی برات بگیرم کیف کنی😐والا با این وضع من نمیخام کیف کنم

2738
خودت روحیه تو از دس نده تا اونم اروم شه همش بگو ما به جای خوب میرسیم اصلا هم حرف مردم براتون مهم نبا ...

😢🥹من خیلی ذوق دارم همش به اونم روحیه میدم دلداریش میدم 

حرف مردم والا برا من ذره ای ارزش نداره شوهرم ناراحت میشه 

من بخدا ب عروسی کوچیک هم راضیم 

فقد میخام برم خونه خودم میخام ازین وضعیت در بیام 

فقد میخام تو آرامش باشم بقیع چیزا با تلاش و توکل ب خدا حل میشه 

بعضی وقتا واقعا کم میاره 😢اصن نمیدونم چیکلرکنم

سنت دو تا تون که کمه اشکال نداره چرا غصه میخوری لذت ببر دختر من فکر کردم بالای ۳۰ هستین

نه عزیزم😂🫠 

آخه چه لذتی 

وقتی نیست و بعد دو سه ماه میبینمش اونم فقد ۳. ۴ روز 

بخدا کلافه شدم فقد میخام ازین وضعیت در بیام 

😢🥹من خیلی ذوق دارم همش به اونم روحیه میدم دلداریش میدم  حرف مردم والا برا من ذره ای ارزش ندا ...

خیلی خیلی ذوقت رو نشون بده تا اونم نا امید نشه همش و همش ذوق داشته باش و دلداریش بده تو هر ثانیه همش بگو بهت افتخار میکنم که اینقدر داری برا زندگیمون تلاش میکنی و از این حرفا خیلی بگو

خیلی خیلی ذوقت رو نشون بده تا اونم نا امید نشه همش و همش ذوق داشته باش و دلداریش بده تو هر ثانیه همش ...

ممنونم عزیزم واقعا 🫂 ولی میگم بخدا

همین یکم پیش گفتم عشقم خیلی دلم میخاد تو لباس دومادی ببینمت ماشالله ماشالله خیلی دوماد خوشگل و خوشتیپی میشی 

خوشش اومدا ذوقم کرد😂 

ولی باز میگفت چقد بدبختیم  

میگم نگو تروخدا  عزیزم عروسیم میگیریم وسایلم میگیریم  میریم ب خوبی خوشی زندگیمونو میکنیم غصه نخور 

🥺

میگ دلتنگی اذیتم میکنه آخه ما بعد دو .سه ماه می‌بینیم همو اونم فقد ۳. ۴ روز  🫠بعدش باز میره شاطره 

تروخدا دعا کن برامون

ممنونم عزیزم واقعا 🫂 ولی میگم بخدا همین یکم پیش گفتم عشقم خیلی دلم میخاد تو لباس دومادی ببینمت ماش ...

ما هم همینجوری من هر شیش ماه نامزدمو میبینم الان ۳ ساله نامزدیم با اینکه میخایم بریم داخل خونه اجاره ای هیچ لوازم برقی هم نخریده هیچییی مال مامانش است قدیمی میگه فعلا از همون استفاده کنیم چون اصلا با این دلتنگی نمیشه اما پول عروسی رو هم حنی نداریم چند وقت پیش امده بود دیدنم وقتی رفت خیلب سخت بود گفتم خدایا چی میشد میتونست زودی عروسی بگیده این دلتنگی ما هم تمام بشه

سلام عزیز دلم 

شکر خدا همونطور که میدونستیم باردار نیستی 

وضعیت گلبول سفیدت نمیدونم نرماله یا نه ، اطلاعی راجبش ندارم 

اما عفونت ادراری داری 

مهم نیست که نگران بشی 

اما درمانش کن 

دکتر یه دوره بهت سفیکسیم میده احتمالا 

کلا عفونت ها اگر درمان نشن در طولانی مدت ممکنه به جاهای دیگه آسیب بزنن

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
2706