2733
2739
عنوان

دارم میمیرم از درد

124 بازدید | 12 پست

سرما خوردم گوشم عفونت کرده نمیزاره بخوابم تا تازه خیلی درد میکرد مامانم میگه بزار صبح بریم دکتر چون یکشنبه رفتم خوب نشدم

راهکاری ندارید من یه کاری کنم این تا صب درد نکنه 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاز بزار تو گوشت

تو گوشم یا روش ؟تیکه کوچیک بزارم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2731
دارو چی خوردی ؟

سرم زدم با کوریزان وو ازیترومایسین و شربت تئوفیلن جی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه پیاز کوچولو اگه داری بزار سر گاز کم کم میسوزه بعد پوست بکن چند لایه ازش در بیار که کوچیک بشه باید دستمال کاغذی بزار و بزار تو گوشت زود دردش آروم میشه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
سیر یا پیاز بزار تو گوشت کوچیک نباشه یوقت بیرون نیاد ژلفنم بخور

باشه ممنونم 🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تو گوشم یا روش ؟تیکه کوچیک بزارم؟

کوچولو نزار میره تو 

پیاز از وسط نصف کن اون قسمت داخلیشو در حدی ک تو گوشت جا بشه بردار بزار توش 

یه طرفی نخوابی بره توووو

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
یه پیاز کوچولو اگه داری بزار سر گاز کم کم میسوزه بعد پوست بکن چند لایه ازش در بیار که کوچیک بشه باید ...

باشه ممنونم 🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولو نزار میره تو  پیاز از وسط نصف کن اون قسمت داخلیشو در حدی ک تو گوشت جا بشه بردار بزار ...

باشه

ممنونم🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزیترومایسین برای گوش جواب نمیده باید کوآموکسی کلاو بخوری 

الان نوافن داریم برا عفونت فقط کواموکسی نداریم

بنظرت نوافن بخورم ؟

البته دردش کمتر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40