2737
2734
حیا یعنی از کار یا چیزی که میدونی کار بدیه حیا کنی و خجالت بکشی اون کارو بکنی به نظر من حیا و وقار ی ...

ببخشید پوشش (خانیومانه چجوریه؟ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چی که هست موارد پست اول نیست😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
ببخشید پوشش (خانیومانه چجوریه؟ 

خانومیانه منظورم اون نیس چادر سرت کنی حجاب ببندی همون یه مانتوی بلند بپوشی شلوارت تا ساق پات بشه کفش پاشنه بپوشی موهاتم زیاد جلو چشم نریزی این تمیز پوشیدن و ظرافته میبینی بعضی از خانم ها چقدر بسته پیپوشن دلی خوشگلن

والا معیار هارو الان کلا تغیر دادن همین کع الان لباست تا روی باسنت باشه و باسن رو بیرون نندازی و کراپ یقه باز و بالای ناف نپوشی تو خیابون باحیایی

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
خانومیانه منظورم اون نیس چادر سرت کنی حجاب ببندی همون یه مانتوی بلند بپوشی شلوارت تا ساق پات بشه کفش ...

خب شاید یکی سلیقش این نیست ینی خانم نیست و بی بندوباره؟ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
خب شاید یکی سلیقش این نیست ینی خانم نیست و بی بندوباره؟ 

اره درسته سلیقه ها فرق میکنه ولی شاید تو با حیا باشی ولی انسان ها خیلی زود میتونن از ظاهر قضاوتت کنن کوتاه بپوشی باز بپوشی میگن بی حیاعه البته نسل دهه ۵۰ میگه اونایی که دنبال زنن برای پسرشون

2740
اره درسته سلیقه ها فرق میکنه ولی شاید تو با حیا باشی ولی انسان ها خیلی زود میتونن از ظاهر قضاوتت کنن ...

اونی ک از ظاهر قضاوت میکنه دیگ انسان نیست از حیوونم کمتره 

تو جمع واسه شوهر دیگران ادا نیاد

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چشمت هرز نباشه  هول نباشی  وفادار باشی  مراقب ابروت باشی رازنگهدار باشی،و قابل اع ...

👌🏻❤

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
هر چی که هست موارد پست اول نیست😂

اونطوری نصف ملت بی حیان😂😂

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
2706